חד פעמי או קבוע? עוזרות בית לכל מצב

עוזרות בית

כל אחד אוהב לנקות את ביתו בהתאם לסטנדרטים אישיים בלבד, ולא על פי איזה חוק או מנהג מסוים. יש בתים שיעדיפו לנקות את ביתם כל שבועיים, אך הם יקדישו זמן ומרץ רב לניקיון דו-שבועי כזה. מצד שני יש כאלו שירצו לנקות את ביתם בכל שבוע באופן קבוע, כאשר בכל פעם הם מתמקדים בחלק או אזור אחר בבית הדורש ניקיון יסודי.

כולנו רוצים ליהנות מבית נקי ואסתטי ללא מאמץ ועבודה קשה, ולכן הפתרון המושלם לכך הוא הזמנה של עוזרת בית איכותית ומקצועית מהאתר הזה שתדע לנקות את הבית בדיוק על פי הסטנדרטים שאנו אוהבים. לפני הזמנת עוזרת הבית, חשוב לדעת כי ישנם סוגים שונים של עבודות ניקיון ויש לעדכן מראש את עוזרת הבית בנוגע לסוג העבודה הדרושה.

ניקיון לפני מעבר לבית חדש

לפני כניסה אל בית חדש או אפילו בית שכור, רוצים להרגיש הרגשה של בית כבר מהרגע הראשון. לכן מומלץ להזמין עוזרת בית מקצועית לפני כניסה אל בית חדש, אך גם לקחת בחשבון כי אין מדובר בעבודת ניקיון רגילה.

בדרך כלל שנכנסים אל דירה חדשה או שכורה, לא יודעים כיצד הבית יראה ומה רמת הניקיון הדרושה. לדוגמה בבתים חדשים שזה עתה נבנו יכול להיווצר לכלוך ואבק רב כתוצאה מהבנייה, דבר הדורש עבודה קשה וממושכת יותר על ניקיון הבית. 

ניקיון לאחר שיפוץ

גם לאחר עבודות שיפוץ שבוצעו בבית, רוצים להחזיר כמה שיותר מהר את מצב הבית לקדמותו וניקיונו. לפני שמזמינים את עוזרת הבית לשם כך, כדאי לעדכן אותה בנוגע לסוג עבודת הניקיון הדרושה ומהן הציפיות ממנה במהלך העבודה.

לדוגמה אם לאחר עבודות השיפוץ נותר לכלוך קשה להסרה על רהיטים או מרצפות, עוזרת הבית צריכה לדעת זאת מראש כדי לבקש ממכם את חומרי הניקוי הדרושים לעבודה. בנוסף גם פסולת ולכלוך שדורש פינוי מהבית צריך להילקח בחשבון, ולהבין האם תרצו לכלול גם זאת בשעות עבודתה של עוזרת הבית.

ניקיון שבועי או חודשי

אם אתם מעדיפים לבצע ניקיון שבועי או חודשי בביתכם, עוזרת הבית תשמח להתאים את מועדי הניקיון בהתאם לבחירתכם. מומלץ לבחור עוזרת בית קבועה במקרה ואתם רוצים לבצע ניקיון בתדירות קבועה. כך עוזרת הבית תוכל בכל פעם לדעת מה עליה לנקות, וכיצד אתם מעדיפים שהניקיון יתבצע בביתכם.

כשמזמינים עוזרת בית בטלפון דרך חברה מסוימת, הם לרוב ישלחו את עוזרת הבית הפנויה בתאריך שנקבע לכם ולא תתחייב לעוזרת בית קבועה שתגיע בכל פעם. עם האתר שלנו תוכלו להזמין עוזרת בית קבועה בדיוק על פי הצרכים שלכם, ובאופן פשוט ונוח על ידי לחיצת כפתור בלבד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סמינריון

סיכונים בניתוח אף

כל פעולה כירורגית כרוכה בסיכון מסוים. היגד זה מתייחס גם לניתוחים אסתטיים. חשוב לסייג ולציין כי כיום טכניקות הטיפול מתקדמות כל כך, ויש מכשור עדין

קרא עוד »

סוגי דגים למאכל

אחת המנות הפופולריות בכל רחבי העולם, הוא הדג. בנוסף לכך שדגים משתלבים מצוין כמנה ראשונה או עיקרית, הדגים בריאים מאוד ומזינים, הם מכילים כמות גדולה

קרא עוד »