איך לוקחים מידות לארון תלוי?

ישנם סוגים רבים ושונים של סרטי מדידה המשמשים לתליית אמנות. לחלקם קצה מתכת ולחלקם קצה פלסטיק. סוג הסרט שבו אתה משתמש תלוי בסוג המשטח שאתה תולה עליו את האמנות שלך.

בנוסף לסוג הסרט, חשוב גם האורך. אם אינך בטוח באיזה אורך להשתמש, אז עדיף למדוד את המרחק בין שתי נקודות על הקיר שלך ואז למדוד את המרחק הזה עם סרט המידה שלך.

לרכישת ארונות אמבטיה תלויים מוזמנים לבקר באתר של היפוס אביזרי אמבטיה >>> 

תבדקו את המידות היטב

זו שאלה נפוצה שאנשים רבים שואלים. הם רוצים לדעת איך לבצע מידות לקיר. התשובה לא כל כך קשה. כל מה שצריך זה סרגל ועיפרון, ובאמצעותם אפשר למדוד את אורך הקיר. אתה צריך למדוד משמאל לימין, ואז מלמעלה למטה. כדאי גם לוודא שאתם מודדים מקצה קיר אחד ועד לקצה השני של קיר אחר, ולא רק מפינה אחת של חדר או משהו כזה.

תליית מסגרת תמונה היא פרויקט עשה זאת בעצמך קל שכל אחד יכול לעשות. זו גם אחת מהעבודות שאם אתה לא מודד כמו שצריך, ייתכן שהתוצאה הסופית לא תהיה מה שציפית. התהליך מתחיל במדידת הגובה והרוחב של המסגרת, ולאחר מכן קביעה כמה גבוה או נמוך אתה רוצה שהיא תתלה. תזדקק לפלס ועיפרון עבור שלב זה, כמו גם מברג וברגים כדי לחבר אותו לקיר.

תולים את הארון ללא שום קושי לאחר מדידה

ברגע שיש לך את המידות שלך, שים אותן על נייר או באפליקציה כדי שתוכל לחזור אליהן בקלות בעת תליית המסגרת שלך. כל מה שאתם רק צריכים לעשות זה לוודא שאתם בוחרים ארון שיוכל להתאים בצורה מדויקת למידות, וכך בעצם תוכלו להיות מרוצים לחלוטין עם הקניהש לכם בסופו של דבר.

 

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בורג' בנימינה – מקום מומלץ לאירועים תחת כיפת השמיים
עומדים לקיים אירוע פרטי או עסקי באזור השרון בזמן הקרוב? מחפשים אחר גני אירועים מומלצים בחדרה והסביבה?...
קרא עוד »
אפר 12, 2019
משלוחי פרחים בגבעת שמואל
להפתיע מישהו יקר עם משלוח פרחים? רעיון נהדר! אין כמו פרחים בזר מעוצב אשר יוכלו לשמח את המקבל, לתת לו...
קרא עוד »
מאי 25, 2019
7 רעיונות לתרגילי כתיבה
כתיבה היא מיומנות שניתן לשפר. כישורי כתיבה מוזנחים לעתים קרובות בבתי ספר, אך ניתן לפתח אותם על ידי...
קרא עוד »
יונ 17, 2023