ציוד לגני ילדים: מה הציוד שחייב להיות בכל גן?

ציוד לגני ילדים

מזל טוב! בקרוב את הופכת להיות גננת בגן פרטי משלך! זה זמן רב שאת מתכננת איך יראה גנך ובמה הוא יעסוק, ואף צברת משאבים לצורך פתיחתו. שלב חשוב שאת בוודאי נתקלת בו – רכישת ציוד-גן לגן שבדרך. לפנייך מוצגת הרשימה המלאה של המוצרים השונים שכדאי לך לרכוש.

רהיטי גן 

כיסאות ושולחנות גן, ארוניות מגירות ומכלים (בהתאם לכמות הילדים); כיסא גננת; לוח; ארון לאחסון ציוד; ארונית משחקים; ווים לתליית תיקים ומעילים; מדפים (לספרים ולצעצועים); מראה תלויה. 

מוצרים לחצר

ארגז חול; משטחי גומי ודשא סינטטי; סככות; ספסלי גינה; מתקני שעשועים כמו: מגלשות, נדנדות, נדנדת עלה ורד, דמויות קפיץ, מנהרות זחילה, מתקני הגאים, ביתני עץ ועוד. 

ציוד 

ציוד לפעילות: פינת קודש (כשמדובר בגן דתי), מזרני פעילות ושטיחי בד, מערכת סטריאו, כלי נגינה, פינת יצירה וציור, תיקיות של דפי-קשר, מגוון רחב של מוצרי יצירה ומכשירי כתיבה. 

משחקים כמו: עגלות, בימבות, מריצות, מכוניות צעצוע, בובות, משחקי קופסא והרכבה, מעמדי משחק, ספרי קריאה, קוביות עץ, פינות משחקים (פינת מטבח, פינת רופא, פינת תאטרון, פינת בובה, ועוד).

ציוד בריאותי: מצלמות ביטחון, ערכת עזרה ראשונה, מערכת מיזוג אוויר, מוצרי ניקיון והיגיינה. 

מומלץ – ציוד ספורט וג'מבורי: כמו מנהרת זחילה שקופה, צלחת לשיווי משקל, בריכת כדורים, חיות וגלילים מתנפחים, פוף עגול שמשונית ועוד. 

רכישה אחת מרוכזת

ישנם חברות המוכרות את מרבית מוצרי הגן הנ"ל. בכך יתאפשר לכם לעשות קנייה אחת מרוכזת, וזה במקום להתרוצץ במגוון רחב של חנויות. כדאי לפנות רק לחברות המתמחות בענייני גני ילדים (בעלות ותק וניסיון רב, והיסטוריית לקוחות מרשימה) – ולקבל מהם ייעוץ מקצועי במסגרת התקציב. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סמינריון

סיכונים בניתוח אף

כל פעולה כירורגית כרוכה בסיכון מסוים. היגד זה מתייחס גם לניתוחים אסתטיים. חשוב לסייג ולציין כי כיום טכניקות הטיפול מתקדמות כל כך, ויש מכשור עדין

קרא עוד »

סוגי דגים למאכל

אחת המנות הפופולריות בכל רחבי העולם, הוא הדג. בנוסף לכך שדגים משתלבים מצוין כמנה ראשונה או עיקרית, הדגים בריאים מאוד ומזינים, הם מכילים כמות גדולה

קרא עוד »