מה ההשפעה של מגנזיום על אוטיזם?

מה ההשפעה של מגנזיום על אוטיזם?

מחקרים רבים כבר העידו ועוד יעידו כי אצל המון ילדים השייכים לספקטרום האוטיסטי קיים חוסר בסידן, מגנזיום, נחושת ועוד מרכיבים החיוניים לבריאות הגוף. באופן מסורתי, אלה הלוקים באוטיזם מנוהלים בהתערבויות חינוכיות, מילוליות והתנהגותיות. ומנגד, הרפואה הטבעית מאפשרת לכם, ההורים, לסייע לילד שלכם מכל היבט אפשרי של הטיפול בו. כאשר לרפואה הקונבנציונאלית יש רק חלק מהתשובות, הרפואה הטבעית תדאג לכסות לכם את השאר. 

מה שישר מוביל אותנו אל ההשפעה של המגנזיום על אוטיזם

אם עוד לא יצא לכם להכיר את המגנזיום לעומק, הנה כמה עובדות זריזות עליו. מגנזיום הוא חיוני לתפקודם של מאות אנזימים בגוף. צריכתו במידה הנכונה עשויה להפחית את הסימפטומים המתקיימים בקרב אוטיסטים רבים. אם אתם מחפשים מזון המכיל בתוכו מגנזיום, תוכלו למצוא אותו בזרעי חמנייה, בשקדים ואפילו בדגים מסוימים. 

המגנזיום הוא מינרל המתקיים בגוף וצריך להיות מספיק ממנו בכדי למנוע בעיות לב, כלי דם, סוכרת ועוד. בדיקות מעבדה יראו לכם כמה חוסרים יש לילד שלכם, כולל מגנזיום, כך שתדעו בדיוק אילו מינונים מאיזה תוסף ילדכם צריך לקבל כדי לשמור על תזונה נכונה וגוף בריא. 

כהורים לילד עם אוטיזם, אתם וודאי מכירים את החרדות והפחדים אליהם נוטים ילדים על הספקטרום להיכנס ביתר קלות. מחסור במגנזיום עשוי להיות התשובה אותה אתם מחפשים כדי להקל על ילדכם מהתחושות אותן הוא מרגיש. תזונה דלה במגנזיום עלולה לשנות את סוגי החיידקים הקיימים במעיים, מה שעשוי להשפיע על התנהגות המבוססת על חרדה. 

למרות שאוטיזם לא מקל על ילדים עם הסתגלות לשינויים, נסו להרגיל את ילדכם לצרוך מגנזיום על ידי אכילת ירקות, דגנים מלאים וקטניות. אם למשל הם אוהבים דגני בוקר, אתם לא חייבים לספר להם שיש בזה מגנזיום. מספיק שאתם יודעים ומספיק שתראו שמתחיל איזה שינוי בהם.

בטח כבר הבנתם עד עכשיו,

אוטיזם זו הפרעה ביולוגית. הילד שלכם נולד עם חוסרים שאתם לחלוטין יכולים למלא. עם הליווי הנכון, הדיאטה הנכונה והיחס הנכון כלפי ילדכם, אתם ממש יכולים להצליח בשיפור היכולות שלו.

קראו על שיטת CAT של טלי אונגר לטיפול באוטיזם:

https://www.facebook.com/C.A.T.Treatment/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

בני ינאי

בני ינאי

בני ינאי הינו יליד שנת 1971, הוא נולד בלוד לזוג הורים שעלו ממרוקו ומטוניס בשנות ה – 50. ינאי גדל בבית עם עוד חמישה אחים,

קרא עוד »
לדואתלון – מה זה בכלל

לדואתלון – מה זה בכלל

דואתלון הוא מירוץ דו-ספורטיבי הכולל ריצה ורכיבה על אופניים בשלושה שלבים (ריצת אופני ריצה). Duathlon הוא נהדר עבור אלה המעוניינים לעבור מירוצים רב-ספורטיביים, אך יתכן

קרא עוד »