אריק קפלן

אריק קפלן

ישנם לא מעטים אנשים, אשר נמצאים בפרונט של עולם הספורט וכולנו מכירים אותם, בין אם מדובר בספורטאים, מאמנים, יושבי ראש של קבוצות מסוימות, ועוד גורמים רבים אחרים. אך לא פעם מאחוריהם יש לא מעט אנשים טובים ואיכותיים אשר דואגים שכל הדברים יתבצעו כמו שצריך על מנת שהם יוכלו להתחרות או לאמן, על מנת שיהיה לקהל במה לצפות.

אחת הדוגמאות לכך הוא אריק קפלן, מי שמשך שנים רבות שימש בתפקידים שונים בעולם הספורט, כאשר את מרבית עבודתו הוא ביצע בהתאחדות ישראלית לספורט תחרותי לא אולימפי, ארגון אילת. מדובר על ארגון שמאגד בתוכו ענפים שונים שמוכרים לכולנו אך לא זוכים לחשיפה תקשורתית רבה, בין היתר בגלל שהם עדיין לא מוכרים כענפים אולימפיים. מדי ארבע שנים נערכים משחקים במסגרת זו, מה שמכונה משחקי העולם, אשר אפשר לתאר אותם כאולימפיאדה של משחקים לא אולימפיים. מאז שנכנס קפלן לתפקידו בארגון אילת, החל הארגון לשלוח הארגון ספורטאים ישראליים למשחקים אלה.

הארגון שבראשו עומד אריק קפלן מכיל כמות עצומה של ענפים, עשרות במספר, אשר כוללים מאמנים, ספורטאים מבוגרים וצעירים וכמובן לא מעט הורים ובני משפחה אשר דוחפים את ילדיהם לענפים אלה ועוזרים להם כמה שאפשר. אריק קלפן עצמו, כמובן עושה הכל למען הארגון ולמען הצלחתו והצלחת כל הספורטאים שנוטלים בו חלק.

עצם זה שהוועד האולימפי הבינלאומי מעביר מעת לעת מקצועות שונים מתוך משחקי העולם אל האולימפיאדה מבליטה את העובדה, שאף על פי שמשחקים אלה אינם זוכים לחשיפה תקשורתית רחבה כמו ענפי ספורט אחרים, עדיין יש להם חשיבות רבה, מן הסתם.

כאמור, אריק קפלן במסגרת תפקידו עושה לא מעט למען ענפי הספורט האלה בישראל, דבר שהוא משקיע בו את מרבית זמנו, כבר במשך מספר שנים, מתוך כוונה להביא הישגים גדולים ולייצג את מדינת ישראל.

אריק קפלן הוא דוגמא לאדם שנמצא מאחורי הקלעים ועושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר, במטרה לספק את כל מה שנדרש בנושא לכל אחד מהספורטאים, בלי קשר למקצוע בו הוא מתמודד ולכל משתנה אחר.

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אמן חושים לאירועים פרטיים – מתי וכיצד נזמין אותו
כשאנחנו עורכים אירוע פרטי, בין אם זה לעצמנו ובין אם זה לאחרים, קרי בני משפחה או חברים, עולות אצלנו...
קרא עוד »
דצמ 27, 2019
שעוני יוקרה
לא כל השעונים נוצרים שווים. למעשה, חלקם נמצאים בליגה משל עצמם. שילוב אומנות מרשימה עם אסתטיקה מסוגננת,...
קרא עוד »
מאי 29, 2020
יציאה לנופש בבין הזמנים
מאות משפחות ממתינות לימי בין הזמנים לשם יציאה לנופש. המשפחות המעוניינות ומחכות לרגע שכל בני המשפחה...
קרא עוד »
אפר 10, 2022