איך מפיקים את הבת מצווה המושלמת?

הפקת בת מצווה

בת המצווה הינו אירוע מרגש לבעלת השמחה, להוריה ומשפחתה, ולחבריה זהו אירוע משמח ביותר. התכנונים לבת המצווה רבים והכל כדי שהאירוע יהיה כמה שיותר מוצלח, אז איך עושים את זה נכון?

איך מפיקים את הבת מצווה המושלמת?

כאשר ניגשים להפקת בת מצווה, ראשית יש להחליט האם תרצו לערוך את האירוע בחיק הטבע, בבית או באולם\גן אירועים? במידה ואת האירוע תבחרו לעשות בגן או אולם אירועים, מומלץ להגיע ולבדוק את המקום בעת אירוע אחר מראש. בצורה כזאת תוכלו לחוות בדיוק איך המקום מרגיש בזמן אירוע והאם הוא יכול ליצור את האווירה שאתם רוצים.

אופי האירוע: בנושא זה מומלץ ראשית להתייעץ עם כלת השמחה. האם היא רוצה אירוע מהאגדות, מסיבת בריכה או אירוע משפחתי וחברתי רחב.

לבת מצווה מושלמת יש שלושה חלקים: קבלת פנים, תחילת הטקס ומשך האירוע.

להפקת בת מצווה מושלמת חשוב לשים דגש על כל אחד מהחלקים. בקבלת הפנים נרצה שיהיו מטעמים ומוזיקה עדינה להנעמת זמנם של האורחים, זהו הזמן בו הכלה והוריה יקבלו את פניהם של כלל האורחים ולהתחיל ליהנות מהאווירה.

בעת תחילת הטקס ישנו רגע מיוחד, הרי זהו רגע הכניסה של כלת בת המצווה. כאשר כלת בת המצווה נכנסת לאירוע עם השיר אותו היא בחרה ניתן לשלב ולהוסיף גם צוות רקדנים או שחקנים שידגישו אותה וישימו אותה במרכז. שימוש ברקדנים או שחקנים מתסיס את האווירה ומומלץ מאוד. במידה ואתם רוצים להיות מקוריים בהפקת בת המצווה, ניתן לכתוב ולהקליט את שיר הכניסה לבת המצווה באולפן הקלטות. את השיר תכתוב ותלחין כלת בת המצווה ביחד עם צוות כותבים מקצועיים ואולי גם בעזרת הוריה וחבריה ותשיר אותו בעצמה בהקלטה ואפשר גם בהופעה חיה באירוע בת המצווה עצמו. כאשר מקליטים שיר כזה לבת המצווה הרי שמדובר במתנה גדולה ומשמעותית לכלת בת המצווה שתוכל להיזכר באירוע לאורך שנים רבות.

כאשר מתקיימת גם מסיבת ריקודים בבת המצווה, מומלץ לשכור דיג'יי בעל ניסיון באירועים כאלו שאתם מרגישים חיבור טוב אתו. בחרו ביחד עם כלת השמחה את השירים בקפידה ובקשו מהדיג'יי לנגן את השירים המתאימים ברגעים אותם תבחרו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

משלוחי שוקולד

אתם מחפשים את הדרך הכי טובה ויפה שיש לשמח את החברים הכי טובים שלכם? תוהים מה ניתן לעשות ומה כדאי לשלוח להם הבית? קחו בחשבון

קרא עוד »