כורסת הנקה – 3 פרמטרים חשובים

כורסת הנקה

כורסת הנקה היא פריט יציב ודומיננטי שנוח מאד לשבת עליו וליהנות מזמן איכות עם התינוק, בזמן ההנקה, ההאכלה, הנדנוד, הקראת סיפור וההירדמות שלו.

המידות של הכורסה

מידות הכורסה מותאמות למבוגרים והן 104 ס"מ גובה, 70 ס"מ רוחב, 100 ס"מ עומק

גובה מושב הכורסה הוא 54 ס"מ

עומק המושב: 50 ס"מ

קיימים כמה פרמטרים לבחירת כורסת הנקה מושלמת

נוחות הישיבה בכורסה

לאור השעות הרבות שבהן יושבים עם התינוקות בכורסה ובמיוחד בשעות הלילה, זו חייבת להיות כורסת הנקה נוחה במיוחד, בעלת משטחים מרופדים הן במושב, הן במשענת והן בשאר חלקי המעטפת.

המשטח הוא רחב יותר מגופו של המבוגר כדי ליצור די מקום עבור התינוק הן כשהוא קטנטן והן כשהוא גדל. התינוק ממשיך לינוק או לאכול מהבקבוק ולכן צריך שיהיה לו די מקום במרחב הכורסה כדי לשכב או להישען בנוחות על המבוגר ושהוא יוכל להזיז את רגליו ואת ידיו לכיוונים השונים, בלי להיתקל במחסומים בדרך.

התאמה עיצובית לחדר התינוק

הנראות של החדר היא חשובה מאד ולכן בוחרים בקו עיצובי האהוב על ההורים, טרנדי, קלאסי, כפרי, מודרני או כל סגנון אחר. הכורסה אמורה להתאים גם היא למראה הכללי הן במראה המעוצב שלה והן בצבע שלה. להתאמה מושלמת חשוב להקדיש מחשבה לצבעו של הריפוד. הצבעים משתנים מעת לעת, אך הם קיימים בגוונים כמו ורוד עתיק, אפור, שחור, צהוב זעפרן ועוד.

אפשרות לנקות את הריפוד

תינוקות פולטים מדי פעם ולכן נוצרים מצבים שגם הכורסה מתלכלכת. חשוב שהריפוד יהיה בד רחיץ כך שאפשר יהיה לנגב אותו באמצעות מגבונים או להוריד את הכיסוי, לכבס אותו ולאחר שהוא מתייבש להלביש אותו שוב על הכורסה.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן למצוא באתר https://www.baby-lee.co.il!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: