קורס מיקרובליידינג למתחילות

1700863-min

הגבות מוגדרות גם כמסגרת של הפנים. רבות הן הנשים אשר מידי כמה ימים מטפלות בגבות שלהן בעצמן, ואיך נאמר? היה יכול להיראות טוב יותר. קורס מיקרובליידינג למתחילות מיועד לנשים המעוניינות לרכוש מקצוע מבוקש, מכניס, וגם על הדרך להעלאות את הביטחון העצמי של המטופלות.

 

על קורס מיקרובליידינג

בקורס מיקרובליידינג לומדים כיצד לאפר גבות, כל זאת ללא שום מכשור, ולכן השיטה נקראת גם שיטת השערה. באמצעות הטכניקות הנלמדות ניתן ליצור הדמיה ולבדוק היכן חסרות שיערות והיכן הן נעשות דלילות יותר. במהלך הטיפול לא מאפרים את כל הגבה, אלא רק את אותם מקומות בעייתיים. לבסוף, התוצאות הן לא פחות ממדהימות, הגבות נראות טבעיות לחלוטין.

 

התהליך

במסגרת קורס מיקרובליידינג למתחילות, הן תלמדנה לעשות שימוש במחטים קטנות ביותר באמצעותן ניתן ליצור בגבות שריטות, ומאוחר יותר, בדיוק באותם האזורים מחדירים פיגמנטים, כך הגבות נראות טבעיות, אך אחד לא יוכל לזהות שעשיתן שינוי בפנים.

 

קורס מיקרובליידינג, מה לומדים?

במסגרת קורס מיקרובליידינג למתחילות, הלימודים מתחלקים לשני חלקים: תיאורטיים ומעשיים. הנושאים הנלמדים הם בין היתר כיצד להתאים את סגנון הגבות לפנים, מה הכללים בעיצוב גבות, מן הסתם בקורס תוצגנה הדגמות ותרגולים של מיקרובליידינג.

כמו כן ילמדו נושאים נוספים כמו למשל האם השיטה מתאימה לכל אחת? מהם היתרונות? כיצד מרכיבים את המכשיר עמו עובדים? כולל אינפורמציה יסודית על המחטים עצמן, צבעים ועוד.

 

ציוד

בקורס מיקרובליידינג למתחילות, כל אחת תקבל את המכשיר האיכותי והטוב ביותר שקיים בשוק, כולל ערכה עם מחטים, צבעים, את הציוד לו היא תידרש ועטים. בסופו של דבר מקבלים תעודה בעזרתה ניתן למצוא עבודה או לפתוח עסק פרטי, כאשר היא חייבת להיות מוקפדת ולהתבצע בדרך הנכונה.

 

הכנסו לאתר שלנו לקבלת מידע נוסף – http://www.happyhpro.co.il/.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ויזה למרוקו

המטרה העיקרית של הויזה למרוקו היא לאפשר לתיירים וליוצאים לבקר במדינה. תהליך הוויזה הוא פשוט מאוד, וניתן להשלים אותו תוך מספר שעות. זוהי דרך מצוינת

קרא עוד »

פורץ מנעולים בבאר שבע

דרושים מנעולנים לפתיחת דלתות וחלונות בבאר שבע. ישנם מנעולנים רבים שאין להם את הכישורים הנדרשים לפתיחת דלת או לתיקון מנעול שבור. כיצד ניתן לבחור את

קרא עוד »

ספורט לנשים בהריון

ההריון הוא פרק זמן בו הגוף של האישה עובר שינויים גדולים. במהלך תקופה זו, האישה לא רק פעילה פיזית אלא גם ממוקדת נפשית בהריון שלה.

קרא עוד »