שיעורי פסנתר

שיעורי פסנתר

שיעורי פסנתר, נחשבים לשיעורים מעניינים וממצים ביחד לכלי נגינה אחרים. קחו עוד היום שיעור פרטי על ידי מורה מוסמך לפסנתר, שייקח אתכם צעד אחד קדימה אל עבר קריירת מוזיקה מרשימה וחווייתית במיוחד.

שיעורי פסנתר

יכולנו לדבר איתכם על אלפי הסיבות שאנחנו אוהבים לנגן בפסנתר ומדוע זה מיטיב עם חיינו, אבל בואו נודה בזה, אנחנו קצת משוחדים; יש למעשה יתרונות מוכחים מדעית לנגינה על פסנתר. הנה כמה מהן:

יתרונות הנגינה בפסנתר: הפגת מתחים

מחקרים מראים, שנגינה על פסנתר משפרת את בריאות הנפש. אנשים שמנגנים בפסנתר נוטים לחוות פחות חרדה ודיכאון מאשר עמיתיהם הלא מוסיקליים. נגינה על פסנתר מספר דקות ביום, יכול לשפר את ההערכה העצמית, לגרום לכם להרגיש חיוביים יותר ולהוריד את לחץ הדם.

היתרונות בנגינה בפסנתר: ריכוז מפוצל

ריכוז מפוצל, הנקרא גם תשומת לב מחולקת, הוא חלק בלתי נפרד מנגינה בפסנתר, מה שעוזר לחדד את כישורי הריכוז שלכם. כדי לנגן בפסנתר, יש להשתמש בשתי הידיים, לקרוא מוסיקה, להאזין לתווים שאתם מנגנים ולעבוד על היצירתיות. 

יש הרבה מה לעשות בנגינה זו והכל צריך להיות בבת אחת. ברגע שתהיו מיומנים בשימוש בריכוז מפוצל בפסנתר, תמצאו שמיומנויות ריבוי המשימות שלכם בעולם החיצוני, משתפרות מאוד, קראו עוד באתר https://www.yamaha-music-tlv.co.il.

קל לנגן

שלא כמו כלים אחרים, קל לנגן בפסנתר. (באמת!) אין שום כאב פיזי הכרוך בלימוד נגינה על פסנתר. אם אתם חדשים בנגינה על גיטרה, תהיו חייבים לבנות קשיחות על האצבעות, וכאשר לומדים לנגן על כלי נשיפה, יש ללמוד כיצד להשתמש בשרירי הפנים ובשפתיים כדי להפיק צליל. 

שניהם, לרוב, כואבים ויכולים להניא תלמידים נלהבים מלהמשיך ללמוד. כדי לנגן בפסנתר, תצטרכו רק להניע את האצבעות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

אמצעי מניעה לנשים ללא הורמונים - היתרונות והחסרונות

6 שלבים לעצמאות כלכלית

כולנו חולמים להיות עצמאים כלכלית, זהו סוג של חופש ואי הזדקקות לעבוד קשה כל החיים או להיתמך ע"י אחרים. עצמאות כלכלית איננה חלום, היא בהחלט

קרא עוד »