למה אתם חייבים בר מים בבית?

אפיקים בר מים

כיום אנו כבר יודעים כי מים הם המשקה הבריא ביותר, אולם אין צורך יותר לסחוב בקבוקי מים מינרליים, בהחלט מומלץ לרכוש בר מים לבית. ישנן כמה חברות המספקות שירות זה, ואתם תשתו לרוויה מים איכותיים וטעימים.

מיהן החברות המציעות בר מים?

כיום ישנן 5 חברות אשר ניתן לרכוש מהן ברי מים איכותיים. מיהן? אפיקים, נביעות, נועם 1, תמי 4 ומי עדן. לכל חברה מבצעים אטרקטיביים משלה, חבילות מגוונות, והעיקר שתדאגו לבריאות כל המשפחה, למדו גם את ילדיכם להסתגל למים במקום משקאות עתירי סוכר.

כיצד נדע באיזו חברה לבחור?

את החברה יש לבחור על פי השירות אותו היא מעניקה ללקוחות, הוא אמור להיות כמה שיותר נגיש וזמין, ולבדוק גם מחירים. החברות המובילות והגדולות יציעו לכם ליהנות משתיית מים מינרלים או מים מסוננים. עדיין יש אנשים המעדיפים לקנות בקבוקי מים מינרליים בסופר, אולם אין כבר צורך וגם לסחיבה מחיר משלה.

מדוע לבחור בבר מים?

בניגוד לבקבוקי מים מינרליים, הבר נמצא אצלכם וזמין כל העת. מכיוון שהוא כה זמין ונוח לשימוש, גם אנשים שהיו מכורים למשקאות מוגזים ומשקאות ממותקים, קיים סיכוי משמעותי שעם הזמן יעברו לשתות רק מים, ויש כאן עוד משהו – זוהי הזדמנות מצוינת להוריד קצת במשקל, 2 ציפורים במכה אחת. בנוסף יהיה עלים לבחור האם בר המים ימוקם על השיש או על הרצפה. 

מים חמים ומים קרים

באמצעות בר מים לבית, תוכלו לשתות ללא הגבלה גם מים חמים וגם מים קרים. כשהמים כבר רותחים, תוכלו להכין בזמן קצר מאוד משקאות חמים כמו קפה או תה. יש גם לבחור בר מים בטיחותי, כך אפשר למנוע כוויות מהילדים. וישנם עוד פרמטרים על פיהם בוחרים בר מים. ראו לדוגמה בר מים לשומרי שבת!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

גירושין ברבנות

גירושין ברבנות

אנחנו מאחלים לכם שלא תדעו לעולם כיצד להתגרש ברבנות. ובכל זאת, לאלוקים יש תוכניות אחרות עבורנו ואף אחד לא יכול לדעת מתי הוא יגיע עם

קרא עוד »