6 שלבים לעצמאות כלכלית

אמצעי מניעה לנשים ללא הורמונים - היתרונות והחסרונות

כולנו חולמים להיות עצמאים כלכלית, זהו סוג של חופש ואי הזדקקות לעבוד קשה כל החיים או להיתמך ע"י אחרים. עצמאות כלכלית איננה חלום, היא בהחלט אפשרית אולם כדאי לדעת איך מגיעים לעצמאות כלכלית. 6 שלבים:

  1. הכנסה פסיבית – אמנם בכדי ליצור הכנסה פסיבית יש לפני כן להיות אקטיביים, אולם אז תגיעו לנקודה שאינכם אמורים לעמול יותר מידיי. והיה ואין לכם שום הכנסה פסיבית, סביר להניח שתצטרכו לעבוד עד גיל הפרישה לגמלאות ובנוסף, לקבל פנסיה קטנה. אינכם חייבים לחיות כך ולאבד את יכולתכם להגיע לעצמאות כלכלית.
  2. הון עצמי – אם יש לכם כבר הון עצמי, תוכלו להגיל את סכום הכסף באמצעות השקעות. מומלץ לפנות לבית השקעות ועל פי הנתונים שלכם הם ייעצו לכם במה להשקיע, עזרתם של אנשי מקצוע היא קריטית בעניין זה. המטרה שלהם זהה לזאת שלכם.
  3. רכישת נכסים – אם כבר להשקיע, מומלץ לרכוש נכסים, הן בארץ והן בחו"ל. זוהי דרך מצוינת להרוויח כסף באופן פסיבי, תוכלו להשכיר אותן ולאחר מכן כאשר ערך הנכס יעלה, תוכלו לגזור קופון. תאמו פגישה עם אנשי מקצוע, המטרה שלכם ושלהם היא להגדיל את ההון העצמי.
  4. הקמת אתר אינטרנט לעסק שלכם – ללא אתר אינטרנט אתם תהיו משולים ללא קיימים. האינטרנט מציע עולם ומלואו. לאחר שהקמתם את האתר אשר ייעודו הוא למכור מוצרים, תיהנו גם אז מהכנסה פסיבית, שכן הלקוחות יכולים להזמין מוצרים בעוד אתם ישנים את שנת הלילה שלכם. כמו כן הכנסה פסיבית בקרב בעלי אתרים מתבצעת באמצעות קישורים עבורם מקבלים עמלה.
  5. שוק ההון – גם באמצעות שוק ההון תוכלו להגיע לעצמאות כלכלית,  ניתן גם להשקיע במטבעות וירטואליים, מתכות יקרות, מט"ח ועוד, אבל חשוב לדעת איפה להשקיע את הכסף.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: