יותר עוקבים באינסטגרם עם סטייליסטית אישית

סטייליסטית אישית

כמה עוקבים יש לכם באינסטגרם? שאלת המיליון שיש לה משמעות אדירה למעמד החברתי וגם לפעילות העסקית. ולכן לא יהיה נכון להקל ראש בתדמית שלנו ולהציג את עצמנו בצורה אקראית  בתמונה ספונטנית. לא יהיה נכון להצטלם בכל מקום ולהראות את עצמנו מול רקעים שונים משונים. כל תמונה שאנחנו מעלים חייבת להיות ממוקדת ומכוונת מטרה. וזאת כדי שהיא תעשה את העבודה ותחזק את התדמית עליה אנחנו עמלים. כי תמונה שלא מקדמת מטרה עשויה להוביל אותנו רברס למקום שלא רצינו למצוא בו את עצמנו.

סטייליסטית אישית להגדלת מספר העוקבים

אז אם אתם במגמה של העלאת מספר העוקבים שלכם באינסטגרם ואתם רוצים לנהל את המהלך בצורה חכמה ויעילה, כדאי לכם למצוא סטייליסטית אישית שתעזור לכם למקד את עצמכם נכון, ולהציג את עצמכם או את הצוות שלכם מול עיניהם של הגולשים, שעשויים להפוך ללקוחות, בצורה הטובה והמדויקת ביותר.

מה אנחנו משדרים?

שימו לב שהשדרים שאנחנו מעבירים מורכבים מכמה וכמה רבדים. זה לגמרי לא רק מה שאנחנו אומרים. לא רק מה שאנחנו רוצים להעביר. כי המראה שלנו, שפת הגוף, הרקע, העיתוי ופרטים נוספים משפיעים על המסר שאנחנו מעבירים באינסטגרם. ולכן יהיה נכון לכוון את עצמנו להעברת המסרים הנכונים בצורה מדויקת. ולהתחיל מהשלב הראשון שמגדיר לנו איך נכון לנו להראות ואיך צריכים הגולשים לראות אותנו. סטייליסטית אישית מסייעת להגדיר את התדמית הרצויה. אך מעבר לכך, מתאימה לאדם באופן אישי את הכותרות את המילים הגבוהות הללו. כך שבסיומו של תהליך אתם עשויים למצוא את עצמכם מבטאים במראה שלכם את המסרים המבוקשים.

רכישה והתאמת פריטים מדויקת

כדי להשיג את המראה הרצוי יש למקד את הצורך ולהחליט, אילו פריטי לבוש אנחנו צריכים לרכוש כדי להשיג את התדמית המסוימת אותה אנחנו רוצים להשיג. לפעמים מדובר על מראה פשוט אך מכובד מאוד, פעמים יש צורך להותיר רושם מושקע ומעוצב במיוחד. ולעיתים דווקא המראה השובב או הטרנדי הוא זה שמשרת את המטרה שלנו. הגדרה נכונה ובחירת פריטי העיצוב יאפשרו להשיג את המטרה במלואה.

הכתבה באידיבות לימודי סטיילינג Tmarket

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 דברים שלא ידעתם על מודיעין
אנשים רבים כלל לא מכירים את העיר מודיעין בשל העובדה הפשוטה כי היא התחילה להתפתח לפני מספר שנים מועטות...
קרא עוד »
ינו 25, 2020
ההסתדרות הציונית העולמית באתר אוצר התישבות היהודים
הפעילות של בנימין זאב הרצל לאורך השנים בהסתדרות הציונית העולמית, וכחלק מכך ההקמה של הבנק הציוני...
קרא עוד »
פבר 01, 2022
לחתונה DJ
תקליטן לאירוע הוא האדם אשר אחראי על תחום השמעת המוזיקה בחתונה. התקליטן צריך להבין את סוג המוזיקה...
קרא עוד »
נוב 13, 2022