מהו טיפול מיצוק האף?

מיצוק האף

הרבה מאוד אנשים כבר לא מסתפקים במראה הנוכחי שלהם וניגשים אל כל מיני מכוני יופי על מנת לשדרג את המראה למשהו שאליו הם הרבה יותר מתחברים. בין כל טיפולי היופי הללו יש גם כאלה שמצריכים ניתוחים וכאן ישנו תהליך שיכול להציע תיקון אף מבלי להיכנס אל חדר ניתוחים.

שדרוג אף ללא ניתוח

הפיתוחים בתחום האסתטיקה אינם מפסיקים להפתיע ולהופיע, וכעת יש גם דרך לשפר את המראה של האף מבלי להיכנס אל חדר הניתוחים בכלל. בדרך כלל, אם אדם רוצה לשנות את מראה האף שלו, הוא יצטרך לקבוע תור אצל מנתח פלסטי, שם הוא יקבל שיחת ייעוץ שכוללת גם הדמייה של מראה הפנים עם האף החדש והמומלץ לאחר פעולת התיקון והעיצוב מחדש. הניתוח עצמו כולל הרדמה עם הוראות מפורשות לגבי סיבוכים אפשריים, נפיחות, סימני שטף דם וזמן שבו האף יחל אט אט לקבל את התצורה הסופית שלו. כל זה לוקח הרבה מאוד כסף וזמן יקר. למרבה המזל, ישנה חלופה שכוללת טיפול מיצוק אף.

קבלו עוד רעיונות איך להקטין את האף >>>

איך מבצעים מיצוק אף

מה זה למעשה תהליך של מיצוק אף ועבור מי מאינו הוא יכול להתאים? התהליך מבוצע על ידי החדרה של חומר מיצוק שממלא את האזורים הספציפיים שלאחר מכן יוצרים מראה שונה ומעוצב עבור האף. יש לקחת בחשבון כי מדובר בהליך שעליו יש לחזור לאחר מכן, שכן התוצאות של הפיסול הן זמניות ולא קבועות כמו ניתוח אף. הפרוצדורה מתאימה עבור אנשים עם אף במראה "נישרי", כאשר מעוניינים בהרמה של האף, כאשר ישנם שקעים באף שרוצי למלא וכן כאשר יש תוצאות לא מספקות מניתוח אף שכבר נעשה ולא מעוניינים לחזור אל ניתוח בהרדמה לשם תיקון.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: