נוגדי חמצון

נוגדי חמצון

נוגדי חמצון הפכו להיות דבר מאוד טרנדי ואופנתי לאחרונה. הרדיקלים החופשיים בגוף האדם אחראיים על מרבית המחלות הכרוניות המוכרות. בין היתר הם אחראים על מחלות לב, מחלות כלי דם, לחץ דם גבוה, דלקות מפרקים, מחלות אוטואימוניות, סרטן, מחלות דלקתיות ועוד. הפעילות של הרדיקלים החופשיים גורמת להזדקנות מואצת ולניוון של הרקמות בגוף האדם. אחד הדברים הידועים כיעילים כנגד אותם רדיקלים חופשיים שיכולים להסב כל כך הרבה נזק לגוף הם נוגדי החמצון. את נוגדי החמצון ניתן להשיג כיום במזונות שאנו צורכים, פטריות מרפא או בצמחי מרפא באתר שייסד אמיר פרלמן ועוד. 

נוגדי חמצון – במה מדובר?

נוגדי חמצון הם חומרים כימיים שמסוגלים לנטרל חומרים שונים לא טובים בגוף וכמובן את ההשפעה של החומרים הללו. נוגדי החמצון שומרים על גמישות כלי הדם ועוד. כל אחד מנוגדי החמצון פעיל באזורים שונים, וכן לכל אדם מסוגי נוגדי החמצון מטרות משלו. כיום ניתן כאמור למצוא מגוון נוגדי חמצון במזונות שאנו צורכים וכן ניתן למצוא נוגדי חיסון ברפואה הסינית. ידוע כי אכילת פירוק וירקות מרובים וכן צמצום צריכת המוצרים מהחי מאפשרת לנוגדי החמצון המצויים באותם פירות וירקות לבצע את התפקיד שלהם בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות ולתרום לבריאות של הגוף שלנו.

כיצד משתמשים בנוגדי חמצון

ראשית כל כאמור כיום ניתן למצוא מגוון רחב של נוגדי חמצון במזונות שאנו צורכים ועל כן, חשוב פשוט להקפיד לצרוך מזונות טובים ואיכותיים המשפיעים על גופנו באמצעות נוגדי החמצון שהם מכילים. יחד עם זאת, אם אתם מעוניינים להגביר את נוגדי החמצון בגופכם ואת ההשפעה שלהם, אין ספק שכדאי מאוד שתפנו לרפואה הסינית אשר תציע לכם צמחי מרפא או פטריות מרפא המכילות ריכוז גבוה של נוגדי חמצון טובים לבריאות הגוף.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: