מתקן מדורה, אפשרות חמה לשבת כל השבט במרפסת

מתקן מדורה

בעבר הרבה אנשים, בעיקר בקיבוצים, נהגו להדליק מדורה, ולשבת מסביבה, כך מדורות אלו הניבו את רגשי החברות המוזכרים בשירים, ואף יצרו להיטים שאנו שרים עד היום. כיום עם הבנייה העירונית אנשים רבים נטשו את המנהג הזה, אך הם אינם יודעים שניתן להחזיר עטרה ליושנה, על ידי מתקן למדורה, היכול להיות בכל מקום שתרצו בחצר, במרפסת, בגינה, ובכך אתם יכולים לאסוף את כל השבט, ולתכנן ערב מדורות כמו בעבר. ניתן גם לצלות  על המדורה מרשמלו טעים ואיכותי היוצר ערב חוויתי וכיפי כמו בחוויות בימים עברו. אם גם אתם רוצים לחזור אל הימים ההם, כדאי לכם להכיר את המתקן למדורה.

מהו מתקן למדורה?

מתקן הזה שולחן לגינה שעשוי ממגוון חומרים עמידים, שבתוכו יש גומחה להדלקת אש, ראו בלינק https://www.outdoorkitchens.co.il/firepit.

מתקן זה תופס פופולאריות רבה בשנים האחרונות, וניתן לראות הרבה אדריכלים ומעצבים רבים המשמשים בו כעיצוב לגינות או למרפסות. מתקן זה לא סתם פריט עיצובי, אלא הוא נחשב לאחד הפריטים היוקרתיים ביותר. הפריט הזה יכול לתרום לרמת החיים שלכם לעלות, על ידי חוויה שבלתי אפשרי לעבור ללא המתקן הזה.

מתקן למדורה מגיע במגוון גדלים ועיצובים

ניתן למצוא בשוק העיצוב מגוון רחב של מתקני מדורה במגוון רחב של צורות גדלים וצבעים. שיטות ההפעלה של מתקן למדורה הן שונות, וכן ניתן לראות כי שיטת ההפעלה בגז, ויש כאלו המתאימים לעץ.

מתקן למדורה פריט עיצובי

המתקן של המדורה הינו פריט עיצובי, ורבים מבין המעצבים משתמשים בו ניתן לעצב אתו מרפסת בזכות מגוון הגדלים הרחב והצורות הרחבות שלו.

מה התפקיד של מתקן מדורה?

התפקיד של מתקן מדורה הוא לא צליית בשר, אלא מקסימום ניתן לצלות בו  מרשמלו של האש, אלא הוא נועד לייצא אווירה רומנטי במרפסת. ניתן לשבת במרפסת (סביב שולחנות כאלה) כשאש רוחשת לעברכם בדיוק כמו בעבר, ולכן בעזרת מתקני מדורה תוכלו לארח את כל המשפחה סביב מדורה מלכדת, וכך תוכלו ליהנות מחוויה של חום רוגע ריח האש  וקולות העץ הנשרף, כמו בימים עברו.

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ההיסטוריה של חדרי בריחה
היום כבר כמעט ולא ניתן למצוא אנשים שלא מכירים את המושג – אסקייפ רום, או בשמו העברי – חדרי בריחה. כמעט...
קרא עוד »
אפר 28, 2019
תאונות אופניים חשמליים
אופניים חשמליים הופכים יותר ויותר לאמצעי תחבורה פופולרי. עם זאת, הם אינם נטולי סיכונים. מחקר שנערך...
קרא עוד »
ינו 18, 2023
ספרים דיגיטליים – העתיד או הרס תרבותי?
העידן הדיגיטלי מביא בפנינו שפע של חידושים ושיפורים שלא היו כאן בעבר. ומעבר לכך – לא יכולנו לחלום על...
קרא עוד »
פבר 24, 2020