איך לבחור מקלדת גיימינג

איך לבחור מקלדת גיימינג

היום לכולם בבית יש כבר מחשב אחד לפחות, כך שכולם מכירים את כל הציוד הנלווה אליו, כגון מקלדת ועכבר. ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של מקלדות שונות, אך מי שנוהג להעביר שעות על גבי שעות במשחקי המחשב השונים, חייב להצטייד במקלדת גיימינג שתאפשר לשחק משחקי מחשב באופן חלק ומהנה יותר. מקלדת גיימינג תהיה גדולה יותר ביחס למקלדות אחרות שניתן למצוא בשוק, היא תהיה מתוחכמת ומשוכללת יותר וכמובן גם יקרה יותר. המטרה של המקלדת הזאת, היא לשפר את יכולות המשחק של השחקן ולאפשר לו לשחק בצורה מהנה ומציאותית יותר. מעבר לכך, היא אמורה לאפשר משחק נוח, ללא כאבי שורש כף יד או צורך תמידי לזוז ולשנות פוזיציה.

כיצד לבחור מקלדת גיימינג?

היום ניתן למצוא בחנויות שונות כמו VGS לא מעט סוגים שונים של מקלדות אל חוטיות, אך חשוב להבין את ההבדל בין מקלדת רגילה לבין מקלדת שמיועדת לגיימינג. מקלדות מסוג זה יהיו תמיד משוכללות יותר, הן יציעו אופציות שונות שאינן קיימות כלל במקלדות הרגילות ויאפשרו חווית משחק שאין שנייה לה. מומלץ לבחור במקלדת איכותית שמגיעה מחברה מוכרת וידועה, על מנת להבטיח לעצמכם מוצר איכותי בעל אחריות. מעבר לכך, כדאי לבחור במקלדת שמכילה סט נוסף של מקשים, המיועדים אך ורק לטובת המשחקים השונים. ניתן למשל למצוא מקלדות המכילות גלגלות וחוגות שונות, שיכולות לשמש במשחקי ניווט. מעבר לכך, כדאי לבחור במקלדת בעלת תאורת מקשים פנימית, במטרה לשחק בחושך וליהנות ממשחק מציאותי יותר. בחלק מהדגמים ניתן להחליף את מיקום המקשים, במטרה לאפשר יכולת משחק נוחה וטובה יותר.

טיפים נוספים שכדאי לתת עליהם את הדעת

אחד הטיפים החשובים ביותר, הוא לבדוק את נוחות המקשים ואת התגובה שלהם להקלדה. חלק מהמקשים יגיבו לאט יותר, חלק יהיו רועשים יותר, חלקם גדולים יותר וחלקם מרווחים יותר. חשוב שתבחרו מקשים שנוחים לכם, על מנת להבטיח משחק מהנה בעל תגובה טובה לכל הקשה שלכם. חלק מהמקלדות בנויות בזוויות מיוחדות, המקלות על השימוש. כדאי לבדוק את המקלדת ולראות אם הזווית שלה מתאימה לכם. כמו כן, חשוב לוודא שגודל המקלדת מתאים והתאורה שלה איכותית ועמידה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סמינריון

סיכונים בניתוח אף

כל פעולה כירורגית כרוכה בסיכון מסוים. היגד זה מתייחס גם לניתוחים אסתטיים. חשוב לסייג ולציין כי כיום טכניקות הטיפול מתקדמות כל כך, ויש מכשור עדין

קרא עוד »

סוגי דגים למאכל

אחת המנות הפופולריות בכל רחבי העולם, הוא הדג. בנוסף לכך שדגים משתלבים מצוין כמנה ראשונה או עיקרית, הדגים בריאים מאוד ומזינים, הם מכילים כמות גדולה

קרא עוד »