להפוך כל ברכה לחגיגית עם דפים מעוצבים

דפים מעוצבים

ימי הולדת, ימי נישואין, יום קבלת התואר או הדרגה בצבא, הם ימים מלאים באושר. הלב מתמלא באושר נוסף כאשר מקבלים ברכה אישית ע"ג דפים מעוצבים ברכה שנוגעת ללב מאנשים קרובים במיוחד, הורים, בעל, אחים, ילדים וחברים קרובים. 

הנראות והמלל של הברכה החגיגית

הברכה מורכבת משני רבדים, האחד הוא הנראות של דף הברכה והשני הוא המלל. האנשים הקרובים משקיעים בדרך כלל הן בנראות והן במלל, כדי שהתוצאה תהיה לא פחות ממושלמת.

בשלב ראשון חושבים על הברכה, כותבים משהו על טיוטה, מוחקים, מנסחים, מתקנים, עד שמגיעים לתוצאה שהיא הנפלאה מכולם, כיוון שהיא מביעה בדיוק את רחשי הלב.

עכשיו נותר לחפש ברכה מקורית ויוצאת דופן מבית Hobbyroom אשר מתאימה לבעל השמחה. כאשר מחפשים בין כל הברכות המרהיבות נותנים דגש לכמה נקודות אשר מאפיינות את בעל השמחה.

ראשית, שיהיו אלו הגוונים האהובים עליו כמו לדוגמה כחול ואפור, המון ציורים מצחיקים, כיתוב היתולי כך שבכל מקום הוא יחייך ויצחק לנוכח הכמות הגדולה של הציורים המגניבים, שהוא לבטח יאהב.

לאחר בחירת דף הברכה האיכותי, כותבים עליו בכתב יד יפה את הברכה או מקלידים במחשב ומדביקים את התדפיס על הברכה.

כשהכול מוכן, מוסיפים קישוטים מדליקים במגוון צבעים, מוסיפים מדבקות חינניות המתאימות לחוגג מניחים בתוך המעטפה ומוסיפים זאת למתנה.

כיף לקבל ברכה מושקעת

מי שמקבל ברכה כל כך מיוחדת מציפים אותו רגשות עזים, דמעות של שמחה זולגות מעצמן והוא מלא בתודות למי שכתב את הברכה. הדבר גורם להמון רגעי אושר גם לכותב הברכה וגם למי שקיבל אותה.

הברכות המושקעות הללו נשמרות במגירה או בקופסה יפה ואחת לכמה זמן כיף להיזכר, לקרוא שוב את הברכות וליהנות מהברכה המצוירת.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סמינריון

סיכונים בניתוח אף

כל פעולה כירורגית כרוכה בסיכון מסוים. היגד זה מתייחס גם לניתוחים אסתטיים. חשוב לסייג ולציין כי כיום טכניקות הטיפול מתקדמות כל כך, ויש מכשור עדין

קרא עוד »

סוגי דגים למאכל

אחת המנות הפופולריות בכל רחבי העולם, הוא הדג. בנוסף לכך שדגים משתלבים מצוין כמנה ראשונה או עיקרית, הדגים בריאים מאוד ומזינים, הם מכילים כמות גדולה

קרא עוד »