מה ההבדל בין נרגילה אלקטרונית לנרגילה רגילה?

נרגילה

אם בעבר התחלנו כל עישון נרגילה בהתעסקות עם גחל לוהט – כיום הנרגילה האלקטרונית הופכת את ההליך כולו לנגיש ופשוט הרבה יותר. נרגילה אלקטרונית קלה יותר לשימוש וניוד. לא מעט אנשים יצאו לדרך לערב של נרגילה וגיטרה אצל חברים והגיעו ליעדם עם נרגילה שבורה בתא המטען. כל מה שצריך לעשות בשביל להדליק נרגילה אלקטרונית זה לחבר אותה לשקעי החשמל. הראש של הנרגילה הוא גוף חשמלי שמתחמם. המכשיר מוכן לשימוש 5 דקות לאחר החיבור למקור חשמל ואין צורך בהמתנה נוספת. 

נרגילה אלקטרונית מול סיגריה אלקטרונית

הדגמים של הנרגילות האלקטרוניות בחלקם דומים מאוד לסיגריות אלקטרוניות, אך סיגריה אלקטרונית אינה דורשת חיבור למקור חשמל בעור נרגילה אלקטרונית דווקא כן. הסיגריה האלקטרונית קטנה יותר בהשוואה לנרגילה האלקטרונית. חומרי המילוי של השתיים דומים וזהים בטעמם. אם אתם אוהבים טעם מסוים בעישון נרגילה אלקטרונית תוכלו למצוא את אותו הטעם גם בסיגריה האלקטרונית. רבים מבין חובבי הנרגילות האלקטרוניות מחליפים במהרה את הסיגריות הרגילות בסיגריות אלקטרוניות. 

מחיר של נרגילה אלקטרונית 

הנרגילה החדישה קומפקטית, מעוצבת ונוחה לשימוש. לא עוד נרגילה גדולה ומסורבלת עם מכל זכוכית עדין שנשבר בקלות. מחירים של נרגילות אלקטרוניות נקבעים בהתאם לגודל, סוג המכשיר והמותג. למען הבריאות שלכם נמליץ על שימוש במוצרים איכותיים ומוכרים. הקפידו לרכוש את ציוד העישון שלכם עם דגש על חומרי מילוי מול משווקים מורשים. מחירים של נרגילה אלקטרונית מתחילים מכמה מאות שקלים ומגיעים עד אלפי שקלים. חשוב לציין שמדובר במכשיר שמיועד לשימוש רב פעמי (סיגריה אלקטרונית היא מוצר חד פעמי). 

ההשקעה בנרגילה אלקטרונית איכותית חוסכת לכם כסף. הדגמים החדשים אינם מבזבזים חומר מילוי כך שאתם מפיקים יותר זמן הנאה מכל קנייה. מבחר טעמים של חומרי מילוי זמינים בחנויות. 

 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מאגר תמונות

תמונות מלאי הן כעת חלק חשוב משיווק תוכן. הם משמשים כדי לעזור לחברות להתבלט ולעסוק בקהל שלהן. מקרה השימוש הפופולרי ביותר לתמונות מלאי הוא ככלי

קרא עוד »

למה צריך מאגר תמונות

תחילה הבה נבין מהו בדיוק מאגר תמונות. מאגר תמונות, שנקרא גם בנק תמונות הוא אתר אינטרנט שבו אתה יכול לקנות ולהוריד תמונות ללא תמלוגים, לשימוש

קרא עוד »