מה ההבדל בין נרגילה אלקטרונית לנרגילה רגילה?

נרגילה

אם בעבר התחלנו כל עישון נרגילה בהתעסקות עם גחל לוהט – כיום הנרגילה האלקטרונית הופכת את ההליך כולו לנגיש ופשוט הרבה יותר. נרגילה אלקטרונית קלה יותר לשימוש וניוד. לא מעט אנשים יצאו לדרך לערב של נרגילה וגיטרה אצל חברים והגיעו ליעדם עם נרגילה שבורה בתא המטען. כל מה שצריך לעשות בשביל להדליק נרגילה אלקטרונית זה לחבר אותה לשקעי החשמל. הראש של הנרגילה הוא גוף חשמלי שמתחמם. המכשיר מוכן לשימוש 5 דקות לאחר החיבור למקור חשמל ואין צורך בהמתנה נוספת. 

נרגילה אלקטרונית מול סיגריה אלקטרונית

הדגמים של הנרגילות האלקטרוניות בחלקם דומים מאוד לסיגריות אלקטרוניות, אך סיגריה אלקטרונית אינה דורשת חיבור למקור חשמל בעור נרגילה אלקטרונית דווקא כן. הסיגריה האלקטרונית קטנה יותר בהשוואה לנרגילה האלקטרונית. חומרי המילוי של השתיים דומים וזהים בטעמם. אם אתם אוהבים טעם מסוים בעישון נרגילה אלקטרונית תוכלו למצוא את אותו הטעם גם בסיגריה האלקטרונית. רבים מבין חובבי הנרגילות האלקטרוניות מחליפים במהרה את הסיגריות הרגילות בסיגריות אלקטרוניות. 

מחיר של נרגילה אלקטרונית 

הנרגילה החדישה קומפקטית, מעוצבת ונוחה לשימוש. לא עוד נרגילה גדולה ומסורבלת עם מכל זכוכית עדין שנשבר בקלות. מחירים של נרגילות אלקטרוניות נקבעים בהתאם לגודל, סוג המכשיר והמותג. למען הבריאות שלכם נמליץ על שימוש במוצרים איכותיים ומוכרים. הקפידו לרכוש את ציוד העישון שלכם עם דגש על חומרי מילוי מול משווקים מורשים. מחירים של נרגילה אלקטרונית מתחילים מכמה מאות שקלים ומגיעים עד אלפי שקלים. חשוב לציין שמדובר במכשיר שמיועד לשימוש רב פעמי (סיגריה אלקטרונית היא מוצר חד פעמי). 

ההשקעה בנרגילה אלקטרונית איכותית חוסכת לכם כסף. הדגמים החדשים אינם מבזבזים חומר מילוי כך שאתם מפיקים יותר זמן הנאה מכל קנייה. מבחר טעמים של חומרי מילוי זמינים בחנויות. 

 

 

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לעצב את שולחן החג עם מגשי אירוח איכותיים
ארוחת חג נחשבת לאחת הארוחות החשובות ביותר בשנה. מדובר על ארוחה חגיגית, שנחגגת בדרך כלל בנוכחות כל...
קרא עוד »
דצמ 31, 2018
סדנאות ריקוד אפריקאי: שחרור, אופי וריקוד באירועים חיים
ריקוד אפריקאי הוא אמנות מרהיבה המשלבת תנועות אופייניות, ריטמים מרהיבים, ואופי עשיר. הריקוד האפריקאי...
קרא עוד »
ספט 07, 2023
מה המילה האחרונה בתחום מייבשי כביסה?
בכל דירה מודרנית צריך מכונת כביסה, וגם במשרדים בהם נדרשת עבודה בבגדים ייעודיים. אחרת, יהיה קשה להחזיר...
קרא עוד »
אוג 26, 2021