חצאיות לדתיות

ההיסטוריה של החצאית הדתית היהודית ארוכה ומסובכת. בתנ"ך יש אזכורים ל"גלימות הרפויות" שלבשו הן גברים והן נשות ישראל. התלמוד מתאר קוד לבוש לנשים נשואות, שכלל מטפחת לבנה, שמלה לבנה עם שרוולים (בניגוד לשמלות השרוולים הארוכים יותר המועדפות על גברים נשואים) וגלימת פסים כחול-לבן.

לאורך ההיסטוריה ציפו מנשים יהודיות ללבוש בגדים צנועים בפומבי. עם זאת, בתקופה המודרנית אין זה נדיר שחלק מהיהודים בוחרים שלא ללבוש לבוש מסורתי זה בגלל הקשר שלו עם פטריארכיה וסקסיזם. יהודים אורתודוקסים בפרט צפויים ללבוש בגדים אלה כחלק מהתרגול הדתי שלהם.

בגדים צנועים

המילה "צנוע" היא מונח יחסי. בהקשר של חצאיות לדתיות יהודיות, זה אומר שהן לא צמודות מדי, הן לא מראות יותר מדי עור ואין להן עיצובים.

ככל שהקהילה היהודית הולכת וגדלה, הצורך באופנה צנועה גובר גם הוא. עבור נשים רבות, זה אומר ללבוש חצאית המכסה את הברכיים והירכיים. כתוצאה מכך, ישנם מותגים רבים שצמחו לספק חצאיות מסוג זה. הפופולריים שבהם מבוססים על עיצוב מסורתי המשלב פרנזים וציצית

כשזה מגיע לקניית חצאיות צנועות, יש לך הרבה אפשרויות. אתה יכול לקנות אותם באינטרנט או למצוא אחד בקניון המקומי או בבית הכנסת שלך. הדרך הטובה ביותר לקנות פריטים אלו היא לגלות אילו סגנונות אתם אוהבים ואז להתחיל לחפש אותם בחנויות הקרובות אליכם.

בקרו באתר: https://shamaim-fashion.co.il/

מחירים

חלק מהחנויות מציעות משלוח חינם בעוד שאחרות גובות בסביבות 50-100 שקלים לחצאית, תלוי מאיפה אתה קונה את זה

האופנה הצנועה לנשים חצאיות דתיות יהודיות היא נושא שנדון בעבר. יש אנשים שחושבים שזה מיושן ועלינו להתמקד במגמות לבוש מודרניות יותר. אחרים חושבים שהאופנה הצנועה של נשים חצאיות דתיות יהודיות עדיין רלוונטית ואין לוותר עליה.

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מעצבים מרפסת במראה טבעי?
הפיכת המרפסת שלכם לנווה מדבר שליו עם אסתטיקה טבעית היא דרך נפלאה לקרב את החוץ לחלל המגורים שלכם....
קרא עוד »
אוג 23, 2023
אילו עבודות בסנפלינג ניתן לבצע בגובה?
אוהבים לטייל ולאתגר את עצמכם בטיפוס סנפלינג, ותהיתם אילו עבודות בסנפלינג ניתן לבצע בגובה? ראשית כדאי...
קרא עוד »
ינו 10, 2020
מה צריך לקחת בחשבון כשמוציאים ויזה להודו?
אתם זקוקים לשינוי? התואר הראשון כבר מאחוריכם ועכשיו מבחינתכם זה הזמן לעצור לרגע את מרוץ החיים? אם כך,...
קרא עוד »
מרץ 17, 2021