חצאיות לדתיות

ההיסטוריה של החצאית הדתית היהודית ארוכה ומסובכת. בתנ"ך יש אזכורים ל"גלימות הרפויות" שלבשו הן גברים והן נשות ישראל. התלמוד מתאר קוד לבוש לנשים נשואות, שכלל מטפחת לבנה, שמלה לבנה עם שרוולים (בניגוד לשמלות השרוולים הארוכים יותר המועדפות על גברים נשואים) וגלימת פסים כחול-לבן.

לאורך ההיסטוריה ציפו מנשים יהודיות ללבוש בגדים צנועים בפומבי. עם זאת, בתקופה המודרנית אין זה נדיר שחלק מהיהודים בוחרים שלא ללבוש לבוש מסורתי זה בגלל הקשר שלו עם פטריארכיה וסקסיזם. יהודים אורתודוקסים בפרט צפויים ללבוש בגדים אלה כחלק מהתרגול הדתי שלהם.

בגדים צנועים

המילה "צנוע" היא מונח יחסי. בהקשר של חצאיות לדתיות יהודיות, זה אומר שהן לא צמודות מדי, הן לא מראות יותר מדי עור ואין להן עיצובים.

ככל שהקהילה היהודית הולכת וגדלה, הצורך באופנה צנועה גובר גם הוא. עבור נשים רבות, זה אומר ללבוש חצאית המכסה את הברכיים והירכיים. כתוצאה מכך, ישנם מותגים רבים שצמחו לספק חצאיות מסוג זה. הפופולריים שבהם מבוססים על עיצוב מסורתי המשלב פרנזים וציצית

כשזה מגיע לקניית חצאיות צנועות, יש לך הרבה אפשרויות. אתה יכול לקנות אותם באינטרנט או למצוא אחד בקניון המקומי או בבית הכנסת שלך. הדרך הטובה ביותר לקנות פריטים אלו היא לגלות אילו סגנונות אתם אוהבים ואז להתחיל לחפש אותם בחנויות הקרובות אליכם.

בקרו באתר: https://shamaim-fashion.co.il/

מחירים

חלק מהחנויות מציעות משלוח חינם בעוד שאחרות גובות בסביבות 50-100 שקלים לחצאית, תלוי מאיפה אתה קונה את זה

האופנה הצנועה לנשים חצאיות דתיות יהודיות היא נושא שנדון בעבר. יש אנשים שחושבים שזה מיושן ועלינו להתמקד במגמות לבוש מודרניות יותר. אחרים חושבים שהאופנה הצנועה של נשים חצאיות דתיות יהודיות עדיין רלוונטית ואין לוותר עליה.

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חד פעמי או קבוע? עוזרות בית לכל מצב
כל אחד אוהב לנקות את ביתו בהתאם לסטנדרטים אישיים בלבד, ולא על פי איזה חוק או מנהג מסוים. יש בתים...
קרא עוד »
מרץ 13, 2020
6 שלבים לעצמאות כלכלית
כולנו חולמים להיות עצמאים כלכלית, זהו סוג של חופש ואי הזדקקות לעבוד קשה כל החיים או להיתמך ע"י אחרים....
קרא עוד »
מאי 13, 2021
מחסני מתכת לגינה – 3 יתרונות
מחסן טוב לגינה או לבית, הוא כזה העשוי מחומרים איכותיים שיישמרו לאורך זמן. לכל מחסן יש את החומרים ממנו...
קרא עוד »
מרץ 04, 2020