אולם אירועים כולל קייטרינג – 3 המלצות קטנות

אולם אירועים כולל קייטרינג

כאשר מתכוננים לאירוע מבררים על אולמות אירועים ועל חברות שמספקות שירותי קייטרינג. המטרה של הבירורים הללו היא להצליח לאתר את האולם המוצלח ואת הקייטרינג המנצח שישלים לנו את האירוע, ויגשים את כל המשאלות שלנו בעניין. קבלו להלן המלצות לתכנון מוצלח ולבחירה מושכלת (למידע נוסף). כך שתוכלו להיות מרוצים מהשירות ומהמענה, ולסכם את האירוע שלכם כמוצלח ומשביע רצון במיוחד.

המלצות לבחירה מוצלחת

  1. תמיד נכון להכיר את המקום ואת הקייטרינג לפני שסוגרים עסקה. כי בלי היכרות מוקדמת אתם לעולם לא יכולים להיות בטוחים שהמקום ימצא חן בעיניכם. ובעניין האוכל – מה תעשו כשתגלו שהוא לגמרי לא מתאים לציפיות שלכם? ההמלצה היא ללכת לבקר במקום, ובמידת האפשר להתרשם מהאוכל. התרשמות מאוכל כוללת גם טעימה. לא תמיד זה אפשרי. אם כי הדבר חשוב מאוד. לכן כדאי מאוד לערוך הכירות בסיסית לפני שמחליטים, רק כך אתם מקבלים את ההחלטה על בסיס ידע ולא בניחושים בלבד.
  2. אם יש לכם אפשרות לקבל המלצה מידידים או מכרים בעניין, זה נפלא (כמו שממליצים על הולי בייגל) כיוון שאם אתם מכירים קרוב משפחה או ידיד שערך אירוע והוא היה מרוצה מאוד, זה בהחלט יכול להיות מדד נפלא עבורכם. נסו לשמוע ולדוג פרטים כדי להבין מה נכון ויכול להתאים גם לכם.
  3. חשוב מאוד כי הקייטרינג והאולם יתאימו לאירוע אותו אתם מתכננים לערוך בתקופה הקרובה. יש להבין שלא לכל אירוע מתאים אותו מקום, ולא כל תפריט יענה על הצורך שלכם. לכן עליכם לדייק את ההגדרה של האירוע שלכם, לחשוב על האורחים ועל הציפיות שלהם, ולבחור בהתאם לכך את המקום ואת הקייטרינג. זו הדרך המומלצת והטובה ביותר להגיע לאירוע שלווים ובטוחים כי אתם עורכים אותו במקום מוצלח והאוכל עתיד להיות ערב לחך.

להזמין ולהיות מרוצים

אחרי בירורים מעמיקים והתלבטויות אתם מגיעים לשלב קבלת ההחלטה. שימו לב לכך שיש אנשים שגם אחרי קבלת ההחלטה הם ממשיכים להתלבט. במצב כזה מגיעים לרגשות חרטה לא נעימים. מה שמלווה אתכם גם במהלך האירוע וגורם לכם לחוש שלא בחרתם נכון. אין זה מן החכמה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

בני ינאי

בני ינאי

בני ינאי הינו יליד שנת 1971, הוא נולד בלוד לזוג הורים שעלו ממרוקו ומטוניס בשנות ה – 50. ינאי גדל בבית עם עוד חמישה אחים,

קרא עוד »
לדואתלון – מה זה בכלל

לדואתלון – מה זה בכלל

דואתלון הוא מירוץ דו-ספורטיבי הכולל ריצה ורכיבה על אופניים בשלושה שלבים (ריצת אופני ריצה). Duathlon הוא נהדר עבור אלה המעוניינים לעבור מירוצים רב-ספורטיביים, אך יתכן

קרא עוד »