הרצאות על הבר – טרנד סוחף

הרצאות על הבר

עולם ההרצאות והסדנאות אינו חדש לאף אחד מאיתנו, בכל מקום אנו יכולים לראות סדנה או הרצאה מסוימת שמעניינת, זה טרנד שהפך עם השנים להרבה יותר פופולארי ורבים מאיתנו אוהבים ללכת להרצאות ולהעשיר את הידע, או לקבל תובנות מסוימות לחיים וכן להעצים את הנפש, הרי כל הרצאה או סדנה שכזו מספקת לנו איזהו שהיא ראיה שונה על החיים- זה בתנאי כמובן שההרצאה היא מעניינת ומי שמעביר אותה בעצם מספר סיפור סוחף עם מוסר השכל וכלים משמעותיים לחיים.

הרצאה לא בנאלית

כאשר מגיעים להרצאה כזו או אחרת מחפשים מקום טוב לשבת כדי באמת להיות קשובים ומרוכזים באותו תוכן שמועבר לנו, אך לא תמיד מוצאים את המקום האידאלי ולפעמים תחושת ההחמצה איך לא ישבתי קרוב יותר או במקום מסוים הופכת להיות החשש המרכזי, אבל יש לכך פתרון כי צריך לחשוב על הכל, צריך באמת להביא לידי ביטוי את העברת התוכן בצורה כזו שתאפשר לכולם ליהנות ולהשתתף ולהיות קשובים

אחד הטרנדים היום להרצאות זה לשבת על הבר- מה ז"א? פשוטו כמשמעו לשבת מסביב לבר ולהקשיב להרצאה ולמה זה באמת חשוב ?איך ישיבה על הבר תגרום לכם להיות קשובים ונלהבים לשמוע את ההרצאה?

ראשית זה משהו אחר- לא ישיבה בנאלית שכולם יושבים בשורה או בעיגול ומאזינים יחד להרצאה, אלא מדובר על משהו יותר אינטימי, משהו הרבה יותר נעים ומקרב, הישיבה על הבר בעצם יוצרת תחושה של בילוי עם חברים משותפים כך הרבה יותר קל ופשוט להגיע ולגעת בקהל מבחינת העברת התוכן בהרצאה, רואים את הלבן בעיניים של כל אחד, יוצרים תחושה של ביחד. ומעבירים את ההרצאה בצורה יצירתית וחווייתית.

איפה מוצאים הרצאות כאלו?

אז הטרנד הזה הוא באמת הולך וגדל ובכדי למצוא מקום טוב על הבר עם הרצאות מרתקות הכוללות נושאים מעניינים פשוט נכנסים לאתר ומקליקים בעל הנושא הנבחר, וכמובן על אופן ההרצאה, ללא ספק הרצאה על הבר לא רק שתצאו עם ידע נרחב בתחום מסוים אלא עצם הישיבה הלא שגרתית הזו תהפוך להרבה יותר משמעותית וזה יישאר בזיכרון להרבה יותר זמן.

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהי מכונת כרסום?
מכונת כרסום נקראת גם בשם כרסומת, זו מכונה שממלאה תפקיד בתחום העיבוד השבבי. באמצעות המכונה הזו ניתן...
קרא עוד »
אוג 12, 2021
דיאטה טבעונית בקלות
בשנים האחרונות אנו ערים לתופעה של אנשים שעוברים לתזונה טבעונית, משמע הם כלל לא צורכים מוצרים מן החי....
קרא עוד »
נוב 21, 2021
דלתות פנים איכותיות – איך קובעים שדלת פנים היא איכותית
אחד הפריטים החשובים ביותר בכל מבנה, בין אם מדובר במבנה מגורים, מבנה עסקיף מסחרי או ציבורי, הן דלתות...
קרא עוד »
אוק 02, 2020