איך בוחרים דונאטס

איך בוחרים דונאטס

איזה כיף! חג החנוכה תכף מגיע, ואנשים שאוהבים דברי מתיקה, משחקי סביבונים, הדלקת נרות ואווירה חורפית – כבר לא יכולים להתאפק! ומיד מתעניינים בשלל סוגים של סופגניות כמו גם סוגי הדונאטס השונים שכבשו את לבבות העם היהודי שכל כך אוהב את חג החנוכה.

כיום ישנן לא מעט חברות, קונדיטוריות ומאפיות שמספקות דונאטס וסופגניות אל שלל בתים בישראל, תוך שאת הכיבוד הנפלא ניתן להזמין גם מחברות המציעות מגשי אירוח לחג החנוכה, כמו גם שניתן פשוט לעצור במאפייה ולרכוש את מטעמי החג המלוחים כמו גם המתוקים.

אבל כל הנוגע לדונאטס? כיצד בוחרים את המושלמים והטובים ביותר?

הנה כמה טיפים לבחירה:

מי שאוהב גיוון בין סוגי הסופגניות לחג החנוכה, יודע כי דונאט היא בעצם סוג של סופגנייה שהגיעה למחוזותינו מארצות הברית, תוך שדונאט היא העצם סופגנייה עם חור שעליה 'גלייז' הלוא הוא זיגוג מתוק מסוגים שונים. כאשר אתם בוחרים דונאטס לחנוכה, שימו לב לכמה פרטים:

  • טריות – בחרו רק סופגניות טריות שלא עמדו על המדף זמן רב. את הטריות ניתן לעמוד גם לפי המראה של הדונאט כמו גם לפי ריחה, מגעה ולפי הכתם שהיא משירה על המגש. דונט טרי לא ישאיר כתם גדול על המגש והוא יראה עגול ויפה, חמים וריח המתיקות שלו יהיה נעים.
  • צבעים – בחרו דונאטס צבעוניות, מושכות וכאלה שכיף להתבונן בהן. כיום באמצעות מגשי אירוח לחנוכה, אפשר לבחור שלל סוגי של סופגניות, החל מכאלה עם ציפוי שוקולד חלב, פיסטוק, ריבה, ציפוי וניל ועוד, מה שיוצר שולחן חגיגי וצבעוני.
  • גיוון – נסו לגוון בין סוגי הסופגניות שאתם בוחרים כמו שילוב של סופגנייה קלאסית עם דונאטס. שלבו כמה שיותר סוגים, כך שכל אחד יקבל ויבחר את הטעם האהוב עליו.
  • גודל – כיום ישנו מיני דונאטס ודונאטס בגודל רגיל. אם אתם שומרים על המשקל שלכם, בחרו מיני דונאט אותו אפשר לרכוש במגשים או בבודדים.
  • איכות – אל תתפשרו על איכות הסופגניות. בחרו כאלה שיהיו איכותיות, עם ריח טוב ואיכות יוצאת דופן. שיהיה לכם חג אורים טעים ומלא אור!

קראו גם:

מגשי אירוח – לאיזה אירועים הם מתאימים

הרצאות על הבר

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: