רשלנות רפואית בטיפול שיניים לא מדובר בעקירה

dentist-2530990_640

רשלנות רפואית מהווה מקרה אשר בו נגרם נזק לאדם כלשהו כתוצאה מהליך רפואי אשר הוא עבר ואותו התהליך לא בוצע בהתאם לנהלים שונים שיש צורך לעמוד בהם. ישנם מקרים שבהם ניתן להוכיח כי המטופל נפגע כתוצאה מרשלנות רפואית באופן חד משמעי וישנם מקרים שבהם יותר קשה להוכיח כי המטופל נפגע כתוצאה מרשלנות רפואית. כך או כך, אם אתם מרגישים שנעשה לכם עוול במהלך טיפול רפואי כלשהו ובגינו נפגעתם באופן כלשהו, כדאי לפנות לעורך דין העוסק ברשלנות רפואית בכדי לבחון את המקרה המדובר והאם יש אכן עילה לתביעה בגין רשלנות רפואית

רשלנות רפואית ברפואת שיניים

רשלנות רפואית יכולה לבוא לידי ביטוי בכל תחום רפואי. בין אם מדובר ברפואה כירורגית, בין אם מדובר ברפואה פלסטית ובין אם מדובר ברפואת שיניים, הרי שרשלנות תמיד יכולה להיות. כך לדוגמא, במידה ורופא שיניים ביצע לאדם כלשהו עקירה אשר לא באמת הייתה נחוצה ובשל כך, האדם איבד שן קבועה ונדרש לשלם על השתלה או כתר, הרי שהוא בהחלט יכול לתבוע את רופא השיניים בגין רשלנות רפואית. כמובן שבכדי לתבוע את רופא השיניים בגין עקירה שבוצעה שלא לצורך, על האדם לפנות לרופא שיניים מומחה ולקבל את חוות דעתו המקצועית המעידה כי לא היה צורך בעקירה במקרה המדובר. במידה ויש לאדם חוות דעת של רופא שיניים מומחה, הרי שאין ספק שהוא יכול לתבוע את רופא השיניים שביצע את העקירה בגין רשלנות רפואית.

כיצד תובעים בגין רשלנות רפואית בצורה הטובה ביותר

בין אם אתם מעוניינים לתבוע את רופא השיניים שלכם בגין רשלנות רפואית בביצוע עקירה שלא לצורך ובין אם אתם חושבים שנעשה לכם עוול כתוצאה משיקול דעת לקוי בקבלת החלטה רפואית או בביצוע הליך רפואי שהשפיע עליכם לרעה, זה הזמן שלכם לפנות לעורך דין רשלנות רפואית מקצועי ומומחה בתחום, אשר יש לו לא מעט הצלחה בתביעות רשלנות רפואית, על מנת לתבוע את הרופא או הגורם הרפואי בגין אותה הרשלנות. חשוב שלא להתפשר על מקצועיותו וניסיונו של עורך הדין.

למידע נוסף , עו"ד פייפר-כהן.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: