ליצנים – לא רק בקרקס

ליצנים

כל אחד מאתנו היה במהלך חייו לפחות פעם אחת בקרס אמתי. מופעי קרקס הם תמיד מופעים מרתקים ומדהימים, בהם הקהל אינו יכול להסיר את עיניו לרגע ממה שקורה במרכז הבמה, ולעיתים קרובות גם מה שקורה בגובה של כמה עשרות מטרים מעל הקהל.

ילדים ומבוגרים כאחד אוהבים מאוד לראות מופעי קרקס מיוחדים, וליהנות ממופעים מיוחדים של אקרובטים גמישים, אמני להטוטנות שמשליכים אביזרים שונים באוויר וגם חפצים מסוכנים כמו לפידי אש או חרבות וכמובן ליצנים מפילים מצחוק שמוסיפים הומור מיוחד לכל המופע. ליצנים הם תוספת מצחיקה ומיוחדת במופעי קרקס, אך הם אינם מיועדים רק לקרקסים אלא גם למגוון מופעים שונים.

ליצנים למסיבות יום הולדת לקטנטנים

אם אתם מחפשים הפעלה או אטרקציה מיוחדת ומגניבה למסיבת יום ההולדת יש ילדכם הקטן, מומלץ להביא למסיבה מפעיל מקצועי שיתחפש לליצן ויגיע לשעשע את כל הילדים. ילדים קטנים נהנים במיוחד ממופעי ליצנות מכיוון שהליצנים יודעים בדיוק מה מצחיק את הילדים, ולכן עושים המון פעולות משעשעות ומצחיקות ביחד עם הילדים.

ילדים אוהבים לעשות דברים שטותיים במיוחד, ולכן הם יכולים להתחבר בקלות לאופי המופע של הליצן וליהנות מהדברים שהוא יעשה במופע. ישנם ליצנים שמופיעים במסיבות יום הולדת בזוגות, כך שהם יבדרו את הילדים במופע משעשע כאשר ליצן אחד יהיה "הרציני" בין שניהם והליצן השני יהיה השטותי.

ליצנים לאירועים ומסיבות

ליצנים אינם יכולים לשעשע רק ילדים קטנים, אלא גם מבוגרים כמובן. מופעי ליצנות באירועים שונים ומסיבות פופולריים במיוחד בזמן האחרון, מכיוון שהליצנים מוסיפים עניין ואווירה מיוחדת וקלילה לכל האירוע, וכך מכניסים את כל האורחים לאווירה הנכונה.

ניתן לראות באירועים רבים, כמו אירועי השקה של חברות גדולות, הצבה של דמויות שטח צבעוניות ומיוחדות שמוסיפות אווירה מיוחדת ואמנותית לכל האירוע. לכל דמות שטח יש תפקיד כזה או אחר ולרוב היא תהיה מלווה באביזרים מתאימים כמו בגדים מיוחדים, כובעים, איפור אמנותי ועוד. ליצנים נחשבים גם כדמויות שטח, מכיוון שהם דמות צבעונית ושונה שנועדה להביע את אמנות ההומור בצורה אמנותית ומיוחדת בדרכה.

דוגמאות תוכלו למצוא באתר של איתמר שחקנים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סמינריון

סיכונים בניתוח אף

כל פעולה כירורגית כרוכה בסיכון מסוים. היגד זה מתייחס גם לניתוחים אסתטיים. חשוב לסייג ולציין כי כיום טכניקות הטיפול מתקדמות כל כך, ויש מכשור עדין

קרא עוד »

סוגי דגים למאכל

אחת המנות הפופולריות בכל רחבי העולם, הוא הדג. בנוסף לכך שדגים משתלבים מצוין כמנה ראשונה או עיקרית, הדגים בריאים מאוד ומזינים, הם מכילים כמות גדולה

קרא עוד »