אילו מסמכים נחוצים לצורך קבלת ETIASVISA?

ETIAS

במהלך שנת 2021 ידרשו כל הנכנסים לאירופה להנפיק אישור שמאפשר להם להיכנס לאירופה, בדומה לאישור המוכר המונפק על ידי ארצות הברית. אישור זה מיועד לשהייה קצרה של עד 90 ימים ותקף לשלוש שנים. גם מדינת ישראל נכללת בין המדינות שזקוקות להנפקת האישור.

מדינות אירופה החלו בהנפקת אישור זה בגלל העלייה בפעולות הטרור במדינות האירופיות וכן בכניסה של כמות רבה ולא מבוקרת של מהגרים רבים ממדינות ערב. על מנת לשמור על האזרחים באירופה וכן על הנכנסים לאירופה מונפק האישור הזה. אישור זה מונפק באמצעות מערכת אוטומטית ולאחר תהליך שאורך כעשר דקות האישור מתקבל מיידית.

מאמר זה יכלול את כל המסמכים, הנחוצים לצורך קבלת אישור ויזה לאירופה!

איזה מסמכים נחוצים לצורך הנפקת האישור?

על מנת לקבל את האישור, יש צורך למלא טופס מקוון. במסגרת מילוי האישור תתבקשו למלא פרטים אישיים, ולדווח על מטרות הנסיעה שלכם, כמו כן תצרכו למלא מידע על מצב רפואי ועוד. בשביל לקבל את האישור במהירות, יש למלא את המידע בצורה נכונה ומלאה, וכן יש צורך להקפיד על דיוק בפרטים.

להגשת הבקשה יש צורך במסמכים הבאים:

  • דרכון אישי ועדכני (התוקף צריך להיות מעל שלושה חודשים, לפני הזמן שבו צריכים לשהות באירופה).
  • כרטיס אשראי בתוקף כזה שבשימוש יום יומי לתשלום האגרה (ילדים אינם צריכים לשלם אגרה).
  • כתובת דוא"ל תקינה ומעודכנת לקבלת אישור השהייה.

כאמור יש להקפיד למלא את הפרטים בצורה ברורה ונכונה, ולענות על כל השאלות בכנות. ככל שתקפידו לענות בצורה טובה ונכונה, האישור יתקבל במהירות ובקלות וללא עיכוב. יש להניח את המסמכים המתאימים ולמלא בדייקנות עד לקבלת האישור ככל שהפרטים יהיו מדויקים יותר כך האישור יתקבל במהירות.

> ראו כאן לדוגמה טופס ויזה לאירופה!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: