מחפשים חברה להפקת כנסים? כדאי לקרוא לפני

חברה להפקת כנסים

הפקה של כנסים זו מומחיות ולכן חשוב לבחור לצורך עריכה של כנס מקצועי בחברה ייחודית בעלת ידע וניסיון רב בתחום זה.

קבלת המלצות

כל חברה ללא קשר לתחום העיסוק שלה, אם מדובר בחברה תעשייתית, נותני שירות, מקצועות חופשיים ועוד, מעוניינת לבצע מעת לעת כנסים שאליה יגיעו עובדים, קולגות, בעלי עניין, ספקים ועוד. לכן חשוב לקבל המלצה מעסקים אחרים אשר ערכו כנסים עסקיים שונים והיו מרוצים מהתפעול של חברת ההפקות ולכן ממליצים עליה.

ידע בניהול כנסים ארציים ובין לאומיים

הפקת כנסים אינם עניין של מה בכך הם מעניקים תואר של כבוד ויוקרה לחברה שהזמינה אותם ולכן קיימת חשיבות רבה לבחור צוות מוביל שהוא בעל ידע רב. מנהלי החברה יבצעו סיעור מוחות שם צוותי חברת ההפקה כדי להגדיר את מטרת הכנס, לקבוע יעדים, לציין את הנקודות החשובות ביותר, לתאם את לוחות הזמנים ואת צורת ההתנהלות, כמו לדוגמה הרצאה של המנכ"ל, מצגת של תוכנה חדשה ועוד.

רעיונות מקוריים

המטרה של מארגני הכנס היא לסחוף את הקהל כדי שיגיעו לכנס, צריך להיות גימיק שידרבן את אישורי ההגעה שלהם ואת העובדה שהם יישארו מתחילת הכנס ועד סופו. מארגני ההפקה יוצרים טיזרים כמו הופעה מיוחדת, הדגמה יוצאת דופן או כל פעולה אחר שמתאימה לנושא שעליו החליטה החברה המארגנת.

אירוח משלחות בין לאומיות

בכנסים שמגיעים אליהם גם נציגים מארצות שונות מעבר לים, חשוב לשכור את שירותיה של חברת הפקות אשר יש לה קשרים ומיומנות באירוח משלחות בין לאומיות, כמו שתמצאו באתר של קלידוסקופ אירועים. הצוותים מעניקים להם חווית שהייה בישראל מרגע הנחיתה, דרך בתי המלון המעולים, ההשתתפות בכנסים וכל ההתנהלות סביב הצרכים שלהם עד ההמראה שלהם בחזרה.

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מכונות משחק – אטרקציות לאירועים
מחפשים אטרקציות לאירועים שיוכלו להקפיץ את האירוע שלכם ולהפוך אותו למעניין יותר? נמליץ לכם לחשוב קצת...
קרא עוד »
ספט 03, 2020
היתרונות של חיפוש עובדים בחינם
כאשר מעסיק מעוניין לצרף לשורות מקום העבודה שהוא עומד בראשו עובדים, הוא מחפש את הדרך הטובה ביותר לחפש...
קרא עוד »
יול 09, 2019
שוברים לחדרי בריחה – האם זה רלוונטי בימי קורונה
חדרי בריחה הם המצאה גאונית של השנים האחרונות, שהפכה לאטרקציה פופולארית מאוד מכיוון שהיא מתרגמת למעשה...
קרא עוד »
אוק 27, 2021