מערכת רישום לכנסים

מערכת רישום לכנסים

מארגנים כנס ורוצים לשלוט יותר על הרישום? מתקשים לסנכרן מידע בין מוקדי הרישום השונים ורוצים לראות מול העיניים מערכת אחת מסודרת? מערכת רישום לכנסים, זה מה שאתם צריכים.

מערכת לרישום כנסים מאפשר לשלוט על רישום הנערך לכנסים בין אם מדובר במוקדי רישום מאוישים הרושמים את הפונים אך בעיקר מדובר במוקדי רישום שמטרתם היא לאפשר לכל המעוניין לבצע את הליך הרישום בעצמו בקלות. מוקדי הרישום מאפשרים פתיחת מכירות תוך דקות ספורות כאשר הרישום נעשה און ליין על ידי כל גולש המבקש להירשם. מלבד הקלות הרבה והיעילות ברישום עצמו, ישנה האפשרות של שליטה על ניהול הרישום ומידע און ליין בדבר אחוזי הרישום. וסטטיסטיקות מכירה.

מערכת רישום – טובה לגולשים

גולש שמבקש להירשם לאירוע, להדרכה או לכל מה שלא יהיה, יוכל ליהנות מאוד מהממשק כאשר יש לו למעשה  את האפשרות להירשם במהירות ובקלות ללא פרוצדורה מיותרת של חיוג טלפוני ומעבר בין שלוחות והמתנה על הקו. כך הוא מוצא את עצמו ראשון בתור כשהוא יכול לבצע את ההליך בקלות רבה מכל מקום בו הוא נמצא.

מערכת רישום – טובה למארגן הכנס

כאשר אתם רוצים לארגן רישום לכנס, אתם יכולים לעשות זאת בדרך המסורתית שהייתה מקובלת בעבר, כאשר מוקדים טלפוניים הם אלו שדרכם התנהל הכול. אך היום, טוב יותר לבצע הכול באופן מקוון. כך אנחנו גם מייעלים את הרישום עבור הנרשמים אשר נהנים באופן כזה מאפשרות מהירה להירשם אך המרוויח העיקרי מכל זה הוא מארגן הכנס עצמו.

כאשר המארגן מאפשר רישום מידי בתוך האתר הרי שהגולשים מתפתים בקלות רבה יותר להירשם. מה שאין כן כאשר הם צריכים לעבוד קשה עד שהם מגיעים לרישום. אם יהיה עליהם להתקשר בשעות מסוימות או לחילופין לפנות באופן אישי למוקד הרישום, הרי ברור שהדבר יארך יותר זמן. הזמן זה הדבר הכי בעייתי בכל מה שנוגע לעולם השיווק. כי כשהלקוח שלנו מתחיל לחשוב ולהתלבט, זהו מתכון בדוק לנשירה של לפחות 50% מהנרשמים הפוטנציאליים.

ההשקעה במערכת רישום לכנסים איכותית, מבטיחה אחוזי רישום גבוהים יותר שיובילו להצלחה רבה של הכנס.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: