למה חנויות בקניון מעוצבות כמו שהן מעוצבות?

עיצוב חנויות

בילוי בקניונים הוא בילוי המועדף על בני נוער, מבוגרים, נשים וגברים בחופשת לידה ושאר צרכנים אשר מחפשים את כל מה שהם זקוקים לו – במקום אחד. בכך ישנן בקניון לא מעט חנויות המציעות מוצרי בישול, אלקטרוניקה, ביגוד, הנעלה, דוכני אוכל, משחקים ובאמת – כל מה שצריך לחיים נוחים ואיכותיים. 

חנויות בקניונים מעוצבות כך שהן יהיו נגישות, עם מדפים עליהם סחורה מסודרת טיפ טופ! בכך ישנו קו אחיד ששומר על החנויות עם נראות טובה וסדר מסוים. אבל מדוע חשוב שהחנויות יהיו מעוצבות בצורה דומה? הנה כמה דגשים: 

> קראו בהרחבה על עיצוב חנויות בלינק /עיצוב-חנויות/http://oribit.co.il/

משיכה מידית

תאורה של חנות, סדר במדפים ומראה נעים: מושכים יותר לקוחות ושומרים על צביון נכון של פריטים וחנויות בקניון. הלקוח שרואה חנות איכותית שיש בה אווירה טובה וניקיון – ימשך באופן אוטומטי למקום. 

העדפה לצד ימין

לא כולם יודעים זאת, אבל בעלי עסקים ששוכרים חנות בצד הימני של הקניון, יוכלו להנות מיותר מבקרים. זאת משום שהצרכן הישראלי פונה תמיד לימין, בהיכנסו לאולם גדול. 

היצע רב על המדפים

מנהלי קניונים בכול רחבי הארץ רוצים שהחנויות יראו מלאות. כאשר יש היצע גדול בחנות, ישנו יותר עניין ומשיכה אל המקום. מלבד זאת, לעיתים עיצוב מינימליסטי גם הוא נחוץ, זאת כדי לייצר בידול ולאפשר אווירה של בוטיק, קראו עוד באתר http://oribit.co.il.

מראות מחמיאות

מראות בחנויות הלבשה ואביזרים הן תמיד נעימות שאינן מגדילות כל פגם, ומאפשרות פנטזיה של מראה גוף ופנים – מושלם. בכך הצרכנים מרגישים נוח והמוצרים נמכרים. 

תאורה נעימה ומרגיעה

גם תאורה חייבת להיות מותאמת אישית לחנות בעוד שבחנויות אלקטרוניקה התאורה תהיה חזקה, אך בחנויות הלבשה היא תהיה ברורה אך מעומעמת יותר. 

דלפק מלא באביזרים משלימים

לבסוף בחנויות שבקניונים יהיו בדרך כלל מגוון מוצרים משלימים אשר יאפשרו הגדלת כוח הקנייה והרווחים. האחידות של החנויות, מקצה מקום אחד נעים נוח ומעוצב בו אפשר לרכוש כמעט את כל מה שצריכים! 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

בני ינאי

בני ינאי

בני ינאי הינו יליד שנת 1971, הוא נולד בלוד לזוג הורים שעלו ממרוקו ומטוניס בשנות ה – 50. ינאי גדל בבית עם עוד חמישה אחים,

קרא עוד »
לדואתלון – מה זה בכלל

לדואתלון – מה זה בכלל

דואתלון הוא מירוץ דו-ספורטיבי הכולל ריצה ורכיבה על אופניים בשלושה שלבים (ריצת אופני ריצה). Duathlon הוא נהדר עבור אלה המעוניינים לעבור מירוצים רב-ספורטיביים, אך יתכן

קרא עוד »