מכונת ארקייד פינבול

מכונת ארקייד פינבול

משחקי היריות תמיד תפסו את עיני הילדים של שנות ה- 90 ואת בני הנוער של סוף שנות ה- 80. אם במועדונית נוער בשכונה או במקלט של בית הספר – תמיד היינו מוצאים את הזמן לשחק בארקייד ולהנות ממשחקי פינבול משובחים.

מכונת ארקייד פינבול 

לא פעם, אנשים מחפשים את המשחקים הישנים של פעם ומתאכזבים. אבל לנו יש בשורה משמחת עבורכם: משחקי הארקייד חזרו ובגדול ומהיום, תוכלו להזמין עד פתח הבית שלכם מכונת ארקייד פינבול מטורפת למשחקי פינבול ומרוצי מכוניות.

מי יכול לשחק במכונת הארקייד? 

כל אדם שאוהב את מכונת הארקייד, יכול להתחבר בקלות למשחקים אחרים שהמכונה הזו מציעה. אם אלה יהיו משחקי מרוץ מכוניות, משחקי זומבים, ביליארד, סנוקר, יריות, מכות ואיך לא – מרוצי מכוניות מטורפים.

ארקייד טטריס 

טטריס, משחק הפלא הרוסי, ריתק גיימרים בכל הגילאים מאז אמצע שנות השמונים כשהוא שוחרר. משחק התאמת האריחים הזה, שפותח על ידי מהנדס המחשבים הרוסי אלכסיי פאג'יטנוב היה להיט מיידי בתקופתו. אגב, המשחק היה המשחק הראשון שיצא מברית המועצות למערב, והופיע ב- 1986.

טטריס או פאזל בארקייד? 

משחק הטטריס, החליף את כל משחקי הפאזל. יש לו אפילו את 'אפקט הטטריס' הידוע לשמצה, שבו שחקנים, הרבה אחרי שסיימו משחקים, למשל, יכלו להמשיך להזות ולראות את צורות הטטריס כשעיניהם עצומות. זה גם השפיע על היבטים אחרים של חייהם, כמו חלומות ומחשבות.

אנשים כל כך אהבו את טטריס, עד שהוא חלחל לתוך עצם הווייתם. כי בינינו, מה יותר טוב מלהוריד טטריס לטלפון או לשחק משחק מהיר בדפדפן האינטרנט בזמן שאתם צריכים להתמקד בלהיות פרודוקטיביים יותר בעבודה? אוקיי, אולי קצת הגזמנו אבל תודו שזה המשחק הממגנט בעולם..

> קבלו מידע על מכונות ארקייד למכירה

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לשחק עם דיבור מול קהל – 3 טיפים לשמור על עניין הקהל
בתור אנשים שעומדים מול קהל, אתם יודעים שאחת מהמטרות הכי חשובות שלכם היא לוודא שכל אחד ואחד מהנוכחים...
קרא עוד »
אוק 19, 2020
משחקים לכלבים
משחקים לכלבים הם דרך מצוינת לבדר ולעורר את חיית המחמד שלכם. הם יכולים גם לעזור באילוף גורים, אילוף...
קרא עוד »
דצמ 14, 2022
למה צריך "להיזהר" מאדם טל?
אנשים רבים שמעו את השם של אדם טל בהקשר שלילי, אך למעשה חשוב להבין כי אין לכך שום סיבה הגיונית. אדם טל...
קרא עוד »
ינו 25, 2020