בקבוק אקולוגי עם שם: שומרים על הסביבה בסטייל

בקבוק אקולוגי עם שם

אין מי שלא ראה את האי שנוצר מפלסטיק שמושלך אל מי הים, לפיכך ישנה סכנה רבה בפלסטיק המושלך אל מי הים ואל אתרי הפסולת. הפלסטיק הוא חומר בעייתי מאד בשמירה על איכות הסביבה, וכן ניתן לומר כי מוצרי הפלסטיק עמידים ומתכלים במהירות איטית. מכיוון שכך מוצרי הפלסטיק מגיעים לערמות רבות של פסולת הגורמת לבעיית מקום, וכן לאופן הסילוק שלהם, וכאשר ניסו לשרוף פלסטיק גילו כי הפלסטיק בשריפה שלו משחרר חומרים רעילים. ניתן לראות את מוצרי הפלסטיק בשימוש נפוץ בגני הילדים ובבתי הספר, במקומות עבודה ובעוד מקומות רבים אחרים, אז איך ניתן לשמור על הסביבה בסטייל פתרון הבקבוק האקולוגי הוא פתרון מעולה?

בקבוק אקולוגי עם שם הוא בעצם בקבוק שאינו עשוי מפלסטיק, אלא מנירוסטה. ניתן לראות כי החומר הנפוץ ביותר כתחליף לפלסטיק הוא הנירוסטה. לנירוסטה יש מגוון רחב של יתרונות הוא שומר על חום וקור, יש לו עיצוב ייחודי, וניתן לייצר אותו לצבוע אותו במגוון צבעים.

אלו עיצובים קיימים לבקבוק אקולוגי?

כדאי להדריך את הילדים מגיל צעיר להשתמש בבקבוק אקולוגי, ולתת להם לבית הספר בקבוק רב פעמי כזה שיעוצב עם השם שלהם עם עיצוב לפי בחירתם:

  • עיצוב של בקבוק תרמי עם השם והתאריך, בעיצוב של כדור פורח בצבעי ירוק וצהוב.
  • עיצוב של אוהל בצבע שחור
  • בקבוק תרמי עם המילה אהבה באנגלית בצבע ורוד עם איור של ציפורים
  • בקבוק תרמי עם ציור של במבי, מתאים לאוהבי חיות

ניתן לראות באתר הזה כי קיימים מבחר של עיצובים, אבל כל עיצוב נעשה בהתאמה אישית של הלקוח. הבקבוקים עשויים מחומר אקולוגי ברמה הגבוהה ביותר, כמו כן  אפשר לבחור בקבוק בצבע האהוב, בנוסף לכך ניתן לבחור תמונה או משפט שמאפיין את האדם. לסיכומו של דבר ניתן לעצב את הבקבוק בצורה אישית, עיצוב הבקבוק גם נותן לאדם ייחודיות וגם שומר על הסביבה. מעבר לייחודיות האדם זוכה שבימי הקיץ החמים הבקבוק שלו יכיל מי קרח צוננים, ובחורף רותחים. האדם מקבל גם בקבוק איכותי ויחד עם זאת שומר על הסביבה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: