מחפשים פעילות לקשישים אך לא רוצים לחיות בבית אבות?

מחפשים פעילות לקשישים אך לא רוצים לחיות בבית אבות?

קשישים רבים שמגיעים לגיל הזהב רוצים להתחיל "לחיות את החיים", לבלות כמה שיותר בפעילויות מהנות וכיפיות במהלך היום ולנוח כמו שצריך מחיים ארוכים שבהם הם עבדו ופרנסו את משפחתכם בכבוד. לרוב קשישים כאלו מגיעים לגיל מבוגר כשמבחינה מנטלית הם צלולים ומחכים לחיות את הרגע, אבל מצד שני הבריאות הפיזית אינה כמו שהייתה בעבר, ולרוב הם מעט מוגבלים מבחינה פיזית וזקוקים לעזרה חלקית כמו רחצה, הכנת ארוחות, הליכה ועוד.

לשם כך הוקמו בתי אבות לתשושי גוף, המיועדים לקשישים שהגיעו לגיל הזהב והם מוגבלים חלקית מבחינה פיזית. בתי אבות כאלו מציעים לקשישים מגורים איכותיים הכוללים ליווי צמוד של צוות מקצועי שיסייע בכל דבר, וגם מגוון פעילויות חברה מהנות במשך היום.

מדוע מגורים בבית אבות מומלצים לקשישים

ישנם קשישים שאינם מעוניינים לעבור להתגורר בבית אבות, מכיוון שהם רוצים להמשיך להרגיש עצמאיים ולחיות באופן חופשי ועצמאי בביתם ללא צורך במגורים משותפים עם קשישים נוספים. עבור קשישים מוגבלים חלקית הזקוקים לעזרה חלקית באופן יומיומי, המגורים העצמאיים אינם מומלצים מכיוון שהם זקוקים לעזרה תמידית.

כדאי לדעת כי מגורים בבית אבות הוא איכותי ומהנה עבור הקשישים, ומותאם לכל צרכיהם. בתי אבות לתשושי גוף מעניקים לדיירים את העצמאות והחופשיות שהם זקוקים לה, יחד עם מגוון פעילויות חברתיות מהנות המותאמות אליהם ולתחביבים שלהם.

פעילות לקשישים מחוץ לבתי אבות

נוסף על חיי חברה מלאים ותוססים שהדיירים בבית אבות מקבלים, הם גם נהנים ממגוון פעילויות המתקיימות מחוץ לבית האבות. בכל פעם בית האבות מארגן יציאה משותפת של הדיירים לימי כיף מחוץ לבית האבות, עם מגוון אירועים מהנים כמו הופעות, טיולים, הצגות וגם השתתפות כקהל חי בתוכניות טלוויזיה שונות.

בדרך הזו קשישים המתגוררים בבית אבות נוה שלו יוכלו להמשיך ולחיות בכבוד ובעצמאות, וגם ליהנות ממגוון פעילויות חברתיות איכותיות שצוות המקום דואג לארגן עבורם, להכיר אנשים וחברים חדשים ולהיות בפיקוח מלא וצמוד במידה והם מוגבלים פיזית וזקוקים לעזרה כלשהי. בני המשפחה יכולים להגיע לבקר אותם בכל הזדמנות, וגם להשתתף איתם מדי פעם במגוון פעילויות מיוחדות.

 

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גנרטורים להשכרה – מדוע אנחנו צריכים אותם?
אנחנו רגילים לכך שתמיד יש לנו חשמל. לא משנה לאן אנחנו הולכים, תמיד אפשר למצוא שקע ולחבר אליו את...
קרא עוד »
יול 22, 2020
מאגרי תמונות מומלצים
בין אם אתה מחפש להחיות את הפוסטים שלך במדיה החברתית או למצוא תמונות באיכות גבוהה לשימוש בחומרי...
קרא עוד »
אוק 25, 2022
מארגנים אירוע קטן? מה חשוב שיהיה לכם באירוע
אירוע קטן יכול לנחול הצלחה גדולה. כיצד? אם נערכים אליו בהתאם וחושבים מה נכון שיהיה בו ואיזה כיבוד יכול...
קרא עוד »
דצמ 01, 2020