אורח חיים נכון לאורך זמן עם אמיר פרלמן

אורח חיים נכון לאורך זמן

כולנו רוצים ליהנות מחיים יפים ובריאים. אבל לא כולם מצליחים להשיג את המטרה הזו. כי כדי לשמור על הבריאות וליהנות מהרגשה כללית טובה – חשוב לנו לסגל לעצמנו אורח חיים בריא ונכון. אבל מדובר על אתגר לא קל, כיוון שהדבר דורש מאתנו מאמצים רבים וגם השקעה. עלינו להתרגל לתזונה נכונה ומאוזנת לפי צרכי הגוף שלנו, וזאת בלי להתפתות לסוכרים, למטוגנים ולשאר מראין בישין… לעשות פעילות גופנית באופן שגרתי ולקחת לעצמנו שנת לילה מספקת. כן, אורח חיים בריא הוא דבר שדורש השקעה, אבל כל מי שהצליח להתמיד בכך יודע לומר כי הדבר מחזיר את עצמו ובגדול, קראו עוד בנושא באתר של אמיר פרלמן.

אימון קבוע להטמעת אורח חיים נכון

אחד האתגרים שניצבים מולנו בבואנו לרכוש הרגלי חיים נאותים הוא עניין הפעילות הגופנית. פעיות גופנית היא מאמץ פיסי קבוע על בסיס יומיומי, אשר משפר את תפקוד מערכות הגוף שלנו ומזרים את הדם ואת האנרגיה בכל חלקי גופנו. האימון משפיע על לחץ הדם, על הסוכרת וכן במניעה של מחלות מסוכנות. אך כל זה לא תמיד מצליח לגרום לנו לצאת לפעול. היות שכך חשוב שכל אחד ימצא את שיטת האימון המתאימה לו והאהובה עליו, זו שהוא יצליח להתמיד בה ולרכוש אותה כדרך חיים.

> קחו קורס להתמקצע בשיטה https://www.mqgisrael.com/courses

צ'י קונג בתמונה

אם הנכם מחפשים אחר שיטת אימון טובה ומומלצת, אם אתם מחפשים את הדרך להתאמן גופנית ויחד עם זאת להועיל לעצמכם מכל הבחינות, אתם מוזמנים להכיר את אמנות הריפוי הסינית צ'י קונג. מדובר על שיטת אימון מעולה אשר מציעה לכל מתאמן ומתאמן את התרגילים המתאימים לו בהתאם למצבו. למעשה נכון יותר להגדיר את האימון הזה כמדיטציה תנועתית אשר הופכת להיות חלק מהחיים של המתאמן. במהלך האימונים משפרים את זרימת הדם ואת תפקוד המערכות השונות של גופנו. מביאים ביו אנרגיה לכל תא ותא בגוף, ובכך מאיצים את תהליכי הריפוי הטבעיים הנחוצים כל כך. צ'י קונג יוצר חיבור הרמוני בין חלקי גופנו, ומשפרים דרמטית את איכות החיים שלנו. אכן, דרך מעולה לשיפור אורח החיים.

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה הם היתרונות של עיסוי שבדי?
עיסוי שבדי נמנה על אחד מהעיסויים הפופולאריים ביותר. העיסוי השבדי שמקורו במאה ה18, פותח על ידי פר...
קרא עוד »
מרץ 09, 2021
כמה זמן מראש צריך להזמין הובלה לדירה בירושלים?
מעבר לדירה חדשה יכול להיות חוויה מלהיבה אך תובענית. היבט חשוב שלעתים קרובות מתעלמים ממנו במערבולת...
קרא עוד »
אוג 23, 2023
אילו רהיטים חשובים ביותר לילדים ונוער?
תרצו לרכוש רהיטי ילדים ונוער עבור חדרו של הילד שלכם ותוהים מה יהיה הריהוט החיוני ביותר עבורו? ובכן,...
קרא עוד »
יול 22, 2021