איך מטפלים ברטיבות מהגג בשרון?

כאשר גג דולף מטפטף מי גשמים על תקרת החדר, זה יכול לגרום לרטיבות. ישנן שיטות שונות לטפל ברטיבות זו ולמנוע את התפשטותה.

לתיאום איטום נזילה בגג בשרון >>>>

יש אנשים שנוטים להשתמש בפתרון שהם מכינים בעצמם כאשר הם מגלים רטיבות או נזילה בתוך הבית. הם משתמשים בדלי או באמבט כדי לאסוף את המים מהתקרה ואז לשפוך אותם החוצה. או בשיטות אחרות כמו שימוש בחומרים סופגים כמו מגבות נייר או בדים.

אבל חשוב לזכור כי כאשר מים חודרים דרך חלונות, דלתות או פתחי אוורור, חייבים לאטום אזורים אלה עם אטימה כדי למנוע נזק נוסף למבנה הנגרם על ידי לחות ממושכת.

איטום גגות למניעת רטיבות 

הגג הוא החלק החשוב ביותר בביתכם וחשוב לשמור עליו במצב תקין. אם אתה מבחין ברטיבות מהגג בשרון, ישנן מספר דרכים לטפל בבעיה: 

  1. איטום הגג בעזרת קצף או יריעות גומי מודבקות במיוחד. 
  2. בידוד הגג שלך על ידי הוספת שכבות בידוד. 
  3. התקן מסיר לחות כדי להסיר עודפי לחות. 
  4. כסו את הגג בנייר זפת או לבד אספלט, שיכולים לסייע במניעת חלחול מים דרך רווחים.

איך לאתר רטיבות מהגג?

רטיבות עלולה לגרום לעובש, טחב ובעיות אחרות בבית. שתי השיטות הנפוצות ביותר לתיקון רטיבות הן התקנת מסיר לחות או התקנת גג חדש.

הצעד הראשון הוא לקבוע אם הבעיה היא מהגג או מתוך הבית. אם זה מבחוץ, אז תצטרך להשקיע במסיר לחות. אם זה מגיע מבפנים, אז תצטרך להשקיע בגג חדש.

אם יש לך עליית גג שנראית לחה ומריחה מעופש, ייתכן שהבעיה שלך מגיעה מתוך הבית. אם התקרה שלך מרגישה לחה או רטובה כשאתה לוחץ עליה, ייתכן שהיא דולפת לחלל המגורים שלך למטה דרך פתחי אוורור או סדקים בתקרה שלך.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

על הפרטים על הסבה להוראה

מחקר שנערך לאחרונה מצא שמספר הנכנסים למקצוע ההוראה הולך ופוחת ומספר העוזבים עולה. זוהי מגמה מדאיגה בהתחשב בכך שאנו זקוקים למורים נוספים כדי להבטיח את

קרא עוד »