קורס קיץ באנגלית

1957442-min

אחת הדרכים היעילות ביותר לשפר את האנגלית של הילדים שלכם תוך פרק זמן קצר היא על ידי קורס קיץ באנגלית. פעמים רבות הילדים שלנו אינכם מצליחים להדביק את הקצב בכיתה ופותחים פערים משמעותיים אשר עלולים להוביל אותם לתסכול רב. על מנת להצליח להדביק את הפערים הללו ולחזור לכיתה עם כל הידע הנדרש עבור הגיל הספציפי שלהם ניתן להיעזר בקורסי קיץ מדויקים ואיכותיים אשר יתנו להם בדיוק את הבוסט אותו הם צריכים כרגע. באינגליש סנטר תמצאו קורסי קיץ אשר יתנו לילדיכם דחיפה קדימה.

 

היתרונות של קורס קיץ באנגלית

פער שמצטבר, במיוחד כאשר מדברים על לימודי שפה, יכול להיות דבר מתסכל מאוד אך גם בעיקר מאיים. ילד אשר חש שאינו מצליח להיות כמו כל בני כיתתו הוא ילד מיואש ומתוסכל שבקלות יכול לזנוח את לימודי השפה כליל. על מנת שלא להגיע למצב הזה ניתן לצמצם פערים בעזרת קורס קיץ. לקורס יתרונות רבים כגון:

  • קורס מרוכז- כיוון שמדובר בפרק זמן שאינו ארוך מידי קורס קיץ הינו קורס מרוכז מאוד אשר ייתן לילד שלכם מעין זריקת עידוד אשר תקפיץ אותו קדימה.
  • קבוצות למידה- הקורס נעשה בקבוצות למידה קטנות אשר יאפשרו לילד שלכם להרגיש מספיק בנוח. כמו כן היחס הניתן בקבוצה קטנה הוא יחס אישי יותר שמאפשרת למורה להבין בדיוק מהם המקומות בהם הילד זקוק לחיזוק.
  • הכנה לשנה הבאה- הקורס מאפשר הכנה מצוינת ומדויקת לשנת הלימודים הבאה תוך מתן דגש על כל הנושאים החשובים ביותר.

 

הרשמה לקורס קיץ

רכישת שפה אינה דבר פשוט ועבור ילדים רבים מדובר בקושי משמעותי. כל פתיחת פערים מול החברים לכיתה היוצרת תחושות של חוסר אונים אותן אנו רוצים למנוע מהילדים שלנו. על מנת לעזור להם לצמצם את הפער מומלץ לרשום אותם לקורס קיץ אשר יכין אותם לשנת הלימודים הבאה. באינגליש סנטר תוכלו למצוא קורסי קיץ מדויקים ואיכותיים אשר יספקו לילד שלכם בדיוק את הבסיס באיתן לו הוא זקוק כרגע. המורים שלנו ילוו אותו בדיוק מהמקום בו הוא נמצא אל עבר היעד אותו הם הציבו לו.

 

למידע נוסף הכנסו לאתר של אינגליש סנטר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

על הפרטים על הסבה להוראה

מחקר שנערך לאחרונה מצא שמספר הנכנסים למקצוע ההוראה הולך ופוחת ומספר העוזבים עולה. זוהי מגמה מדאיגה בהתחשב בכך שאנו זקוקים למורים נוספים כדי להבטיח את

קרא עוד »