שירותים לחתולים – טיפים לשמירה על הניקיון

שירותים לחתולים

אם יש לכם חתול בית, מדובר על חיית מחמד מפונקת ומתוקה. אך חשוב מאוד שתדעו שבשל העובדה שהחתול המדובר מצוי כל היום בתוך הבית, זה אומר שהמקום היחיד שבו הוא יכול לעשות את צרכיו זזה בתוך הבית ולא בחוץ בדשא בפינה נסתרת. לכן, עומדות בפניכם 2 אופציות: לארגן לחתול פינה בבית לעשות את צרכיו או לתת לו לבחור את הפינה שהוא חפץ בה. יחד עם זאת, לתת לחתול לבחור זה אומר שיתכן מאוד שהוא גם יבחר לעשות את זה על הספה שלכם.

אז מה הפתרון? במאמר הבא תקבלו את התשובה.

היכן חתול בית עושה את צרכיו?

בכדי להימנע מהאי נעימות שבה החתול עושה את צרכיו במקום שהוא בוחר לעשות אותם, חשוב מאוד לשים שירותים לחתול. מדובר על ארגז לחול של החתול. החול ששמים בארגז הוא חול מתגבש או קריסטל. החתול יתרגל לשירותים המדוברים ויעשה רק בהם את הצרכים שלו, דבר שללא ספק יחסוך לכם לא מעט בלאגן ועגמות נפש. יתרון נוסף של השירותים לחתול הוא שברוב סוגי החול יש תכונה של הפחתה ונטרול של ריחות לא נעימים ועל כן, אם אתם רגישים לריח, הדבר יסייע לכם ללא ספק להתמודד בצורה טובה ביותר עם הריחות של צרכי החתול.

כיצד תבחרו שירותים לחתול?

ישנם מספר שירותים לחתולים כיום. מרבית האנשים מעדיפים לקנות את השירותים הסגורים עבור החתול שלהם בשל העובדה שהשירותים הללו מונעים התפזרות של חול בסביבת השירותים ומפחיתים ריחות לא נעימים, אך יש כאלה שרוכשים את השירותים הפתוחים. חשוב כמובן להרגיל את החתול להשתמש בשירותים ועל כן, אם מדובר על שירותים סגורים רצוי בהתחלה להשתמש רק במגשית התחתונה ללא הגג ורק לאחר כמה ימים להוסיף את הגג.

אולי יעניין אתכם גם > מזון יבש לחתולים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: