מה עושים לאחר ניקוב באוזן?

מה עושים לאחר ניקוב באוזן?

שנן לא מעט סיבות אשר בגללם אנו מנקבים חורים באוזניים. ניקוב חורים נועד לילדים ומבוגרים, לנשים וגברים: מקורו בשבטים שונים כמו שהמקור שלו בשושלות אצילות של מלכים ונסיכים.

עגילים לתנוך כמו כאן למשל ושאר תכשיטים מוזכרים עוד מתקופת התנ"ך משמע: לפני אלפיים שנה! מאז ניקובו אוזניים של בני השבטים כדי לשייכם לשבט מסוים או לסטטוס אצילי כזה ואחר – וכיום מנקבים בכול העולם את האוזניים, בעוד שישנם עגילים שמתאימים לכל סוג ניקוב, לכל צורך, לנשים וגברים לנערות וילדים. בכך כול חד יכול לענוד עיגולי חישוקים גדולים, עד לעגילי יהלום צמודי אוזן ושאר תכשיטים יפיפיים!

מי שניקב חורים באוזן, חייב להשגיח על האוזניים ולטפל בהן זמן קצר לאחר הניקוב. אבל מה עושים כדי לשמור על בריאות לאחר ניקוב חורים באוזניים? הנה מספר פעולות חשובות:

מניעת אינפקציה

לאחר הניקוב חשוב למנוע אינפקציה ולבחור עגילי זהב או כסף אמיתי או עגילי פליז מצופים זהב. חשוב בעת הפעולה לוודא כי הניקוב נעשה במקום מקצועי על ידי מקצוענים תוך שמירה על ניקיון, חיטוי וסטריליות. אם כל הכללים האלה יתקיימו, הסיכוי שתיווצר אינפקציה יהיה קטן יותר. במידה ונוצרת הפרשה או דימום במקום בו האוזן נוקבה – יש להוציא את העגילים ולפנות אל רופא המשפחה כדי שזה יתאים לכם משפחה אנטיביוטית. השתמשו במשחה עד לזמן שאתם אמורים להמשיך ועד לריפוי כללי של האזור.

בחירת עגילים

כפי שהזכרנו, לאחר ניקוב האוזניים כדאי לבחור עגילי כסף או זהב בלבד. נסו לא לבחור עגילים זולים שאינכם יודעים מאיזה חומר הם עשויים, זאת כדי למנוע זיהום או אלרגיה. אם אתם מנקבים חורים באוזניים לילדים או תינוקות, חשוב לבחור מחברה שמספקת עגילים לילדות שתתאים את העגילים שיהיו היפו אלרגניים ומתאימים לגיל הילדים.

בחירת סוג הניקוב

מלבד ניקוב אוזניים באופן סטנדרטי, אפשר לנקב אוזניים במקומות אשר מומחים בניקוב עדין עבור תינוקות או ילדים, קראו בנושא באתר https://valoro.co.il. לאחר שהחלטתם כי אתם מעוניינים לנקב חורים באוזני הילדים, ניתן להגיע אל חנויות שמתמחות בהתאמת עגילים לילדות ושם לנקב אוזניים בשיטה נעימה שאינה כואבת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

גירושין ברבנות

גירושין ברבנות

אנחנו מאחלים לכם שלא תדעו לעולם כיצד להתגרש ברבנות. ובכל זאת, לאלוקים יש תוכניות אחרות עבורנו ואף אחד לא יכול לדעת מתי הוא יגיע עם

קרא עוד »