למה כדאי לקנות אופני ילדים מיד 2

אופני ילדים מיד 2

כל ילד אוהב לרכב על אופניים ורצוי חדשים, כאלו שניתן לבצע איתם פעלולים מיוחדים, אך הורים רבים נמנעים מרכישת אופניים חדשות, בשל העלות הגבוהה. ניתן לראות בעיקר בעידן האינטרנט, קבוצות הווצאפ והפייסבוק, את הנהירה של הורים ואף ילדים לחפש דווקא אופנים יד שנייה. ניתן למצוא אופניים חדשות או כמעט חדשות, באתרים שהוקמו לשם כך. גם חנויות האופניים המוכרות החלו לפרסם מכירת  אופניים יד שנייה, מפני שגם הם שמו לב למגמת העלייה ברכישת אופניים משומשות, אז למה כדאי לקנות אופני ילדים מיד 2?

קראו גם https://www.allbikes.co.il/userAd?view=grid&Category=19

יתרונות בקניית אופני ילדים מיד 2?

  • מחיר זול יותר– מחירם של אופניים חדשות יקר יותר ממחיר של אופניים יד 2.
  • חשוב לבחור אופניים איכותיות– חשוב להתייעץ עם בעל מקצוע, שמבין באופניים משומשות, כדי שיוכל לייעל את הרכישה, ולבחור לכם אופניים מצוינות שישמשו אתכם במשך שנים רבות.
  • אופניים לזמן קצר– אופני ילדים הם מצרך חשוב לספורט של הילדים ושלכם ולפעילות הגופנית. ילדים מטבעם גדלים במהירות, ויכול להיות שבעוד מספר שנים האופניים לא יתאימו לגודלם, ואז תצרכו לקנות שוב אופנים. אופנים יד שנייה מאפשרות לכם לקנות אופניים בהוצאה נמוכה בשביל זמן קצר.
  • מציאות– לפעמים ניתן למצוא ביד שנייה מה שמכונה בשפת העם "מציאות", כגון ניתן למצוא אופניים חדשים או כמעט חדשים של אנשים שקנו והתחרטו או שקנו, והאופניים כבר לא מתאימים לילד שלהם. אתם תוכלו להנות מהם, ובמחיר זול הרבה יותר מבחנות.
  • טרייד אין– בחנויות רבות של אופניים כמו כאן, המוכרות אופניים חדשות וגם אופניים משומשות, ניתן לבצע טרייד אין. החלפה של האופניים בדומה למכונית, ניתן לקבל עבור האופנים הישנות שקטנות על הילד, אופניים משומשות במצב תקין בגודל המתאים, מבלי להשקיע כסף רב בשל כך. ולכן יש יתרונות רבים ביותר בקניית אופניות משומשות, היכולות לשמש את הילדים שלכם עד שיגדלו ויצטרכו לקנות אופניים חדשים בשנית. ניתן גם לרכוש מיד שניה אופניים כמעט חדשות.

אתם יכולים לגלות כי רכישת אופניים יד שנייה לילדים עלולה להיות הקנייה המשתלמת ביותר שעשיתם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: