לפי המנהג, באילו אצבעות שמים טבעת אירוסין וטבעת נישואין?

טבעת אירוסין וטבעת נישואין

מזל טוב! אתם מתחתנים וכעת עליכם לבצע כמה פעולות כיפיות שקשורות לטקס הנישואין ביניהן: ענידת טבעת נישואין לגבר ולאישה בעת טקס הנישואין, כמו גם שלפני החתונה נהוג להעניק טבעת אירוסין לאישה עמה מתארסים, לכן לצד טבעת הנישואין שרכשתם באתר MJM תוכלו לענוד גם טבעת נוצצת ויפה במיוחד!

טבעת אירוסין נחשבת בשלל תרבויות כסמל להשקעה ולאהבה, אך עם הזמן טבעות מסוגים שונים הפכו גם לסמל סטטוס ולהצגת עושר כמו גם אושר במערכות יחסים.

ובכל זאת חשוב לזכור כי אהבה אינה נמדדת בכסף, אלא במה שיש בלב. לכן כאשר אתם בוחרים את טבעת האירוסין: חשוב להתחשב בתקציב וביכולות שלכם, או פשוט לבחור טבעת בעלות נמוכה יותר ואת הכסף לחסוך לחופשה רומנטית או לכל מטרה.

סוגים ודגמים של טבעות

כיום בכל הנוגע להצעות נישואין, ישנן לא מעט דרכים להציע, כמו גם שישנם לא מעט דגמים של טבעות אירוסים שניתן לבחור מהם על מנת להפוך את יום הצעת הנישואין למדהים!

כיום ישנם טבעות היילו, סוליטר, טבעות טריו ושלל סוגים של טבעות משובצות יהלומים מסוגים שונים, כאשר את הטבעות מומלץ להתאים לטעמה של האישה, כמו גם לעובי אצבעה.

לאחר התאמת הטבעת והענקת וטבעות הנישואין והאירוסין – על איזה אצבעות עונדים את הטבעות?

טבעות אירוסין עונדים בדרך כלל על האצבע השנייה מימין לזרת אשר  ידועה בשמה קמיצה. את טבעת הנישואין עונדים על גבי האצבע המורה של יד ימין תוך שילוב של טבעת האירוסין למראה העשיר והנוצץ.

עם זאת חשוב לדעת כי בכל הנוגע לענידת טבעות אירוסין, כל אחת עונדת את הטבעת על גבי היד או האצבע שנוחה לה, תוך שיש נשים שאף מחליפות עם הזמן במיקום הטבעת מטעמי נוחות.

סוגי טבעות אירוסין

כעת שאתם יודעים כיצד עונדים את טבעות האירוסין, חשוב שתדעו כי כיום ישנו מגוון רחב של עיצובי טבעות נישואין כמו גם אירוסין, כאשר טבעות משובצות יהלומים נועדו לזמן האירוסין, בעוד שטבעות נישואין הינן בעלות מראה פשוט יותר עדין וחף מיהלומים אותן מעניקים בעת טקס החופה.

קראו גם:

חדר כלות בספא מפנק

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
זכויות לאלמנים של ניצולי שואה – כל מה שצריך לדעת
ניצולי שואה עברו בחייהם סבל רב וכחלק מהכרה בעוולה הנוראית והפגיעה שהם חוו, ממשלת גרמניה משלמת...
קרא עוד »
אוק 25, 2021
היתרונות של חיפוש עובדים בחינם
כאשר מעסיק מעוניין לצרף לשורות מקום העבודה שהוא עומד בראשו עובדים, הוא מחפש את הדרך הטובה ביותר לחפש...
קרא עוד »
יול 09, 2019
טיסה פרטית – מה הופך אותה למושלמת?
מתכננים להזמין טיסה פרטית ורוצים להיות בטוחים שתקבלו תמורה הולמת לכסף שלכם ולהבטיח שהטיסה תהיה...
קרא עוד »
מאי 27, 2021