מה המילה האחרונה בתחום מייבשי כביסה?

1826305-min

בכל דירה מודרנית צריך מכונת כביסה, וגם במשרדים בהם נדרשת עבודה בבגדים ייעודיים. אחרת, יהיה קשה להחזיר את הבגדים למצב תקין והם יהיו מלוכלכים ומיוזעים. לצד מכונת הכביסה, כדאי מאוד לרכוש גם מייבש כביסה, כדי להבטיח ייבוש מהיר וחלק שיאשר שימוש חוזר בבגדים לכל מטרה בה תבחרו. מייבש כביסה נמצא בדרך כלל ליד המכונה בחלל שהוקצה לה. מייבשי כביסה פועלים מהר ואפקטיביים במיוחד בחודשים הקרים, כאשר תלייה על החבל בזמן הגשם עלולה להותיר את הבגדים רטובים. כמו כן, ייבוש כזה מונע תלות באורך חבלי הכביסה. לפני בחירת המייבש כדאי לקבל המלצות מחברים ומכרים.

 

תכונות רצויות של מייבשי כביסה

מייבש הכביסה מיועד לבצע פעולות משלימות לניקוי שמבצעת מכונת הכביסה. המייבש עובד על עיקרון פשוט, כאשר הוא מפזר אוויר חם ומייבש את הלחות שבבגדים. לרוב המייבשים יש רק פתח קדמי. לפני הרכישה חשוב קודם כל למדוד את החלל שהקציתם עבור המייבש ולהתמקד במידות הרלוונטיות. אחרת תהיה חוסר התאמה ותצטרכו להקצות לו חלל מוגדל או להתמודד עם הרווחים שייווצרו בין המייבש לקירות. תכונות חשובות נוספות שכדאי לבדוק הן כמות הכביסה (כלומר משקל) שניתן להניח במייבש בפעולה בודדת. ככל שמספר הנפשות בדירה גדל – כך גם כמות הכביסה הממוצעת, והמייבש צריך לתת לה מענה. פרמטרים חשובים נוספים הם מידת הרעש, מגוון תוכניות ייבוש שמותאמות לבדים שונים.

 

המילה האחרונה בתחום

בבואכם לבחור מייבש כביסה, כדאי מאוד לחפש דגמים חדשים של מותגים מובילים. המילה האחרונה כוללת שימוש בחומרים איכותיים כמו פלדות אל-חלד, מהירויות סחיטה גבוהות ושימוש חסכוני בחשמל. כדאי גם לשים לב לצד העיצובי ולבחור מבין המגוון שמציעות סימנס, סמסונג, בוש, קריסטל וחברות נוספות.

 

לחצו כאן כדי לראות עוד מוצרי חשמל באתר kerizman.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: