ככה תחוו את ואדי ראם קצת אחרת

ואדי ראם

ירדן היא אולי לא מדינה קלאסית לטיולים עבור ישראליים. אבל אם אתם מחפשים לשבור שגרה ולמצוא יעד מעורר עניין והשראה הגעתם למקום הנכון. וואדי רם הוא אזור בירדן שמושך אליו מטיילים רבים והוא נחשב לטיול המבוקש והטוב ביותר מבין כל הטיולים הקצרים המוצעים בירדן. כמובן שכמו כל טיול גם בטיול לואדי ראם חשוב מאוד לדעת כיצד לצאת לדרך ואיך לפעול על מנת להפיק את המקסימום מהטיול שלכם.

הכנות לטיול

כל טיול מוצלח, כמו זה שאפשר לתאם דרך אתר http://www.rockclimbing.co.il/, מתחיל בהכנות יסודיות. ההכנות כוללות לימוד וקריאה על האזור, הכנה לתנאי השטח ולמזג האוויר במקום. וכמובן הכנת הציוד הנדרש שיגיע לידי שימוש במהלך ימי הטיול. גם כאשר מדובר על טיול קצר למדי כמו טיול בן יומיים חשוב מאוד להיערך כנדרש כיוון שפריט חסר עשוי להיות מעיק מאוד ולפגוע בהנאה של הטיול שלכם. חשוב לקרוא, לשאול ולשמוע ממי שהיה במקום כדי לדעת מה עליכם לעשות כדי להגיע מוכנים לטיול.

על הטיול בואדי רם

הטיול מתחיל במעבר הגבול במסוף ערבה, עולים על הרכבים ונוסעים לכיוון פטרה. כאשר מגיעים לפטרה ניתן לרכוב על סוסים, ואילו לאחר הרכיבה יש להמשיך לצעוד רגלית כמחצית השעה. בדרך ניתן לראות את הסיק קניון המדהים. פטרה היא אחת משבעת פלאי העולם בה פרוסה המורשת והתרבות הנבטית. חציבות הסלע במקם מדהימות והמראה עוצר נשימה. המשך הטיול יתבצע בקבוצות קטנות באמצעות גי'פים איכותיים ומלווים ירדנים. הללו בדואים מקומיים שיש להם ניסיון רב באזור והם רכשו מיומנויות שטח מתקדמות. בעזרת מלווים אלו יוצאים לדרך לעבר וואדי רם. במקום ניתן לראות את הנוף הייחודי ואת התופעות המייחדות את האזור. המקצועיות של המלווים המקומיים מורגשת מאוד כיוון שהידע שלהם וההנחיה שהם נותנים היא שנותנת את הטון לטיול שלכם.

האזור נחשב לאזור פראי, במקום ניתן לראות פסגות אבן חול אדומה, דיונות המתפרסות על פני שטחים נרחבים, אבני חול צבעוניות . אכן, היופי הייחודי של המקום מושך לאזור מטיילים רבים לאורך השנים. לא פלא שגם אתם בחרתם לצאת לטיול מופלא באזור ואדי רם!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טיול בנמיביה

טיול לנמיביה – המדריך המלא

יופיו של העולם הוא בנופיו השונים והמגוונים ונמיביה בהחלט נחשבת כאחת המדינות המסקרנות עם נוף מדהים, טבע חי, צבעוניות לצד ערים מודרניות ומפותחות. מתכננים טיול

קרא עוד »