ההבדל בין הליך הוצאת ויזה לקנדה להוצאת ויזה לארה"ב

חלק מהמדינות בעולם דורשות מהמבקרים בגבולות המדינה להציג אשרת כניסה לפני מתן אישור מעבר אל תוך המדינה, אשרה זו מוכרת גם בשם ויזה לחו"ל. לעומתן יש מדינות אחרות שאינן דורשות הצגה של אישור כניסה שהונפק מראש, אלא רק הצגת דרכון תקף במעבר הגבולות לאחר הירידה מהמטוס, וחתימת הקצינים בעמדות הבידוק המאשרים את כניסתכם למדינה.

בין המדינות המצריכות אשרת כניסה מסודרת שיש להנפיק מראש, הן ארצות הברית וקנדה. למרות ששתיהן דורשות אישור כניסה אל מדינתן, קיימים כמה הבדלים בולטים בין הנפקת ויזה לארה"ב לבין הליך הנפקת ויזה לקנדה.

הליך הוצאת ויזה לארה"ב

ארה"ב ידועה כמדינה מחמירה במיוחד בכל הנוגע לכניסת מבקרים אל גבולותיה, ולכן ישנם מספר סוגים של ויזות שכל מבקר ישראלי במדינה צריך להוציא על פי מטרת ביקורו:

  • ויזת תייר – זוג ויזת תייר הינה הוויזה הפופולרית ביותר בקרב הישראלי, מכיוון שהיא מאפשרת מעבר בגבול המדינה לצורך טיול, ביקור משפחתי, טיפולים רפואיים, נופש זמני ועוד.
  • ויזת עסקים – ויזה המיועדת לאנשי עסקים שמגיעים למדינה לצורך עסקי כמו כנסים, פגישות עסקיות מטעם העבודה, ועידות בינלאומיות או כל צורך עסקי אחר.
  • ויזת סטודנט – ויזה מסוג זה מיועדת לאזרחים ישראלים המעוניינים להיכנס לארה"ב לצורך לימודים אקדמיים במדינה.

מכיוון שיש סוגים שונים של וויזת כניסה לארה"ב, על כל אזרח להציג מסמכים רלוונטיים למטרת הביקור. לדוגמה אם מגיעים לכנס עסקי, יש להציג אישורים רלוונטיים לכך ממקום העבודה, סטודנטים נדרשים להציג הוכחה ללימודים שלהם בארה"ב נוסף על ההוכחה כי הם מסוגלים לממן את הלימודים.

הליך הוצאת הוויזה כולל תהליך המורכב מכמה שלבים ביניהם יש צורך למלא טפסים, לקבוע תור לראיון בשגרירות ארה"ב ותשלום עבור אגרת הוויזה.

הליך הוצאת ויזה לקנדה

בשונה מהליך הוצאת וויזה לארה"ב, הכניסה אל קנדה איננה מצריכה וויזה אלא אשרת כניסה אלקטרונית (ETA) אותה יש להציג בביקורת הגבולות יחד עם הדרכון. כדי להנפיק את האישור האלקטרוני בקלות, מומלץ להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה שתוכל לחסוך לכם התעסקות וזמן.

 

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אטרקציות למבוגרים – כבר ניסיתם?
גברים רבים נהנים משירותי ליווי של נערות ליווי יפות לצרכים שונים. כמובן שלכל נערת ליווי יש את אופי...
קרא עוד »
פבר 23, 2020
מאט דלתות – תשמרו על הידיים של הילדים שלכם
המבנה של הדלת מאפשר לה להיסגר במהירות ובטריקה עוצמתית, אם מישהו סגר את הדלת או היה משוב מהותי של רוח....
קרא עוד »
ינו 21, 2020
ללמוד למתמטיקה בצורה היעילה ביותר
 לא מעט תלמידים אינם אוהבים ללמוד מתמטיקה. מדובר על מקצועי ריאלי קשה ותובעני שרבים מהם אינם מסתדרים...
קרא עוד »
ינו 22, 2020