מוצרי סקס – תשדרגו את האינטימיות

מוצרי סקס - תשדרגו את האינטימיות

אם אתם רוצים לשדרג את האינטימיות ביניכם ואת מערכת היחסים, חשוב שתדעו כי באמצעות אביזרי מין – ניתן להעניק אורגזמות לבני הזוג, או להנות מעינוג עצמי מופלא! אבל אילו מוצרי סקס הפכו לפופולאריים מכל? וכיצד אפשר להשיג אותם? כל הפרטים האינטימיים, בהמשך.

עולם אביזרי המין הוא כזה שהפך מטאבו – לעולם גלוי, צבעוני מרתק ומעניין. כיום, רבים יכולים להגביר את העונג המיני שהם מפיקים באמצעות מוצרים כאלה ואחרים, בעוד שעינוג עצמי וזוגי: תמיד מאפשר מקום לחידושים והפתעות.

בשל כך, רבים פונים אל אתרי אינטרנט כדי לקבל מידע אודות אביזרי מין ומוצרי אהבה, בעוד שישנם כמה מוצרים שנחשבים מבין המוכרים והנמכרים ביותר, ביניהם:

ויברטור

עוד מלפני יותר מ300 שנים, שנשים בכל העולם וגם גברים השתמשו בוויברטורים. חלקם היו עשויים אבן, חלק עץ או גומי מסוגים שונים. כיום ישנם ויברטורים מכל הסוגים בכל הגדלים ובעיצובים שונים, בעוד שהפופולאריים ביותר עשויי סיליקון רפואי.

בחנויות מקוונות ניתן למצוא ויברטורים עשויים סיליקון, מתכת או כל חומר מענג אחר בעוד שכל סוג מתאים לצורך אישי ועינוג נפלא. ישנם ויברטורים בעלי שני מנועים איכותיים לגירוי הדגדגן והנרתיק, ישנו ויברטור, מתפתל לגירוי מענג במיוחד של נקודת ה-G לאורגזמות עוצמתיות, כאלה אשר עמידים במים לשימוש במקלחת, ועוד.

ביצים סיניות

ביצים סיניות הן אביזר מוכר בכל העולם אשר נועד להעניק גירוי אנאלי. בביצים ניתן להיעזר למשחק מקדים או להחדרה בזמן קיום יחסים, או בעינוג עצמי. ביצים סיניות אשר נועדו בתחילה על מנת לחזק את שרירי האגן, הפכו אביזר מין איכותי ושכיח בו משתמשים תוך גירוי מקסימאלי של כלל האבירים.

דילדו סיליקון

עוד מהמוצרים בין הפופולאריים ביותר, אפשר למצוא את הדילדו. דילדו הוא אביזר מין מוכר ופופולארי אשר מיוצר בגדלים שונים. המוצר נועד לדמות בצורה מדויקת את איבר המין הגברי, בזמן שהוא מיועד להחדרה לנרתיק או לפי הטבעת ומשמש בכלי עונג המספק גירוי מקסימאלי בעינוג עצמי או בזמן יחסי מין.

את כלל המוצרים שמנינו אפשר להזמין ישירות לבית במשלוח דיסקרטי באמצעות חנויות סקס באינטרנט, או למצוא ברשתות וחנויות מין המציעות מכירה של אביזרי סקס איכותיים!

 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: