מתכון לעוגה בחושה טעימה בטירוף

gugelhupf-3643259_640

עוגה בחושה מסתמנת כמו עוגה להכנה ב-10 דקות. מכינים את הבלילה, יוצקים לתבנית, משגרים לתנור וגמרנו. אולם, אם נהיה כנים, רוב העוגות בחושות לא יוצאות בדיוק כמו המודל שהן מציגות במתכון. הרבה פעמים הן יוצאות רטובות מבפנים, ככה שממש לא נעים לאכול אותן. 

הרבה פעמים הן יוצאות יותר מידי צפופות ככה שהן גורמות תחושת מחנק, זה בוודאי לא מה שאתם רוצים ולכן, במאמר הבא נראה לכם ממה להימנע ואיך להוציא את העוגה הבחושה בדיוק. 

מבחינת מתכון, תיקחו מתכון טוב שאתם אוהבים, אין אחד כזה. ברחבי האינטרנט אתם יכולים למצוא אין ספור מתכונים טובים, קחו אחד שאתם מכירים ותלכו אתו. אנחנו כאן כדי לתת לכם את הדגשים באפייה עצמה. 

מתכון לעוגה בחושה טעימה בטירוף:

כדי לייצר את עוגת החלומות שלכם עליכם להתחיל מניפוי הקמח. לנפות קמח חשוב גם כי לפעמים יש בו זוחלים שאתם בוודאי לא רוצים לאכול וגם לעוגה עצמה זה חשוב. 

למה? הניפוי הופך את הקמח לאוורירי יותר ולא דחוס, כשהקמח מגיע בצורה כזו לעוגה, הוא יוצר מרקם אוורירי. ללא ניפוי, רוב הסיכויים שהעוגה תצא דחוסה, דביקה ולא אכילה. 

דבר נוסף, הביצים. כאשר אתם מטפלים בביצים אל תתעצלו מלהקציף אותם ותסתפקו בערבוב עם כף או משהו בסגנון. ההקצפה במכשיר נותנת לביצה בדיוק את המרקם שהיא צריכה כדי להשתלב היטב בשאר החומרים של העוגה. לכן, כדאי מאוד להקפיד על הקצפה נאותה כחלק מהשלבים של הצלחת העוגה. 

דבר נוסף, האפייה. חשוב להקפיד שחום התנור לא יהיה גבוה מידי כדי שהעוגה לא תתייבש ואחרי שהיא תצא מהתנור לא תהיה אכילה.  למבחר מתכונים לעוגות שמרים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ויזה למרוקו

המטרה העיקרית של הויזה למרוקו היא לאפשר לתיירים וליוצאים לבקר במדינה. תהליך הוויזה הוא פשוט מאוד, וניתן להשלים אותו תוך מספר שעות. זוהי דרך מצוינת

קרא עוד »

פורץ מנעולים בבאר שבע

דרושים מנעולנים לפתיחת דלתות וחלונות בבאר שבע. ישנם מנעולנים רבים שאין להם את הכישורים הנדרשים לפתיחת דלת או לתיקון מנעול שבור. כיצד ניתן לבחור את

קרא עוד »

ספורט לנשים בהריון

ההריון הוא פרק זמן בו הגוף של האישה עובר שינויים גדולים. במהלך תקופה זו, האישה לא רק פעילה פיזית אלא גם ממוקדת נפשית בהריון שלה.

קרא עוד »