7 רעיונות לעוגות מעוצבות ליום הולדת

birthday-2338813_640

אם אתם מחפשים את עוגת יום ההולדת המעוצבת המושלמת עבור אחד מבני המשפחה שלכם, כדאי שתדעו שכיום ניתן למצוא מגוון סוגים של עוגות מעוצבות וכל שנותר לכם זה למצוא את העוגה המושלמת עבור בן המשפחה או החבר שאתם חוגגים לו יום הולדת. במאמר הבא תקבלו רעיונות לעוגות מעוצבות ליום הולדת ייחודיות ואיכותיות שיעניקו חוויה קולינרית מדהימה לכל אדם שיטעם מהם וכמובן, יהיו מרהיבות ביופיין.

סוגי עוגות מעוצבות ליום ההולדת

  1. אם מדובר על עוגה לילד, אין כמו עוגה מעוצבת בהתאם לדמות מסדרה שהוא אוהב. ניתן לעצב עוגה מעין זאת מבצק סוכר או שניתן לבחור בעוגת זילוף מרשימה המכילה רישום של הדמות אותה הוא אוהב.
  2. ניתן לבחור עוגת יום הולדת בצורות. עוגת יום הולדת בצורה של לב מרשים ודקורטיבי, עוגה בצורה של ספר לילד שאוהב לקרוא, עוגה בצורה של בית, פרפר או כל דבר אחר שהאדם או הילד אוהבים.
  3. עוגות קומות מהווה כיום את העוגה המרשימה והייחודית ביותר. אם בא לכם לפנק אדם אהוב ויקר בעוגה מרשימה ליום הולדתו, אין כמו עוגת קומות.
  4. עוגת הפתעה היא עוגה שכאשר חותכים אותה, יוצאים ממנה לא מעט סוכריות שוקולדיות צבעוניות. עבור ילדים מדובר על הדבר המושלם ביותר.
  5. עוגה בצורה של חפץ כלשהו שמאפיין מאוד את האדם שחוגג יום הולדת. אם מדובר על אדם שאוהב לשחק כדורגל, ניתן להכין עבורו עוגה בצורה של כדור, אם מדובר על אישה שאוהבת קניות, ניתן ליצור עוגה בצורת המותג האהוב עליה ועוד.
  6. ניתן למצוא כיום מגוון עוגות מוס מעוצבות ומרשימות אשר מבוססות על מוסים בטעמים שונים.

עוגה בצורת המספר שהאדם חוגג המכילה מגוון פינוקים שונים כגון: פירות העונה, שוקולדים ועוד, היא עוגה מעוצבת מושלמת לכל חגיגת יום הולדת. למידע בנושא סדנת זילוף עוגות

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: