כל הדרכים למיצוק עור הבטן

מיצוק עור הבטן

עור הבטן  והמראה שלה מטריד נשים רבות. הן חולמות על בטן שטוחה ועור מתוח וצעיר. אבל המציאות לא תמיד קרובה למצב האידיאלי הזה… אלו תאי שומן מעיקים שעומדים בעקשנות אל מול כל הדיאטות ותרגילי ההתעמלות המפרכים. זה הצלוליט המטריד שגורם לעור שלנו להיות מחוספס וחסר חן. אז מה באמת אפשר לעשות כדי להתגבר על התופעות הללו ולהגיע למצב של עור מוצק ומתוח?

אילו דרכים מוצעות עבור מיצוק העור?

  • גלי רדיו או קרני לייזר – יש מספר מכונים בהם ניתן לבצע טיפול מיצוק בטן באמצעות גלי רדיו וקרני לייזר. במכון לטיפולים קוסמטיים המטפל מפעיל את הקרניים בצורה כזו שקרן אחת חודרת אל השכבה התחתונה בעור וקרן לייזר נוספת מופנה לשכבת העור העליונה. העובדה שהקרניים הללו פולטות חום בטמפרטורה מותאמת גורם לכך שהעור מקבל עידוד ליצירת תאי קולגן חדשים. הקולגן הוא המרכיב שנותן לעור את המראה הגמיש והצעיר וכך מראה הבטן מתחדש. הטיפול יתאים למטופלים שיש להם כמות קטנה יחסית של עור עודף.
  • עיסוי לימפטי – עיסוי זה מופנה לבלוטות הלימפה, והמטרה שלו היא לפזר את הצטברות הנוזלים על ידי שחרור. העיסוי יעיל עבור מטופלים אשר סובלים מהצטברות של נוזלים בבטנם. וזו הסיבה לכך שהבטן שלהם מקבלת מראה נפוח.
  • המסת שומן – תאי שומן עקשניים ניתן להסיר גם באמצעות שיטה להמסת שומן. מדובר על מכשור מיוחד שחושף את תאי השומן הללו לקור ברמה מדודה. הקור הזה גורם לתאי השומן למות מחמת העובדה שיש להם רגישות גבוהה לקור. לאחר החשיפה לקור יתחיל תהליך טבעי של הפרשת התאים הללו מהגוף.
  • תכשירי קוסמטיקה – יש מגוון תכשירים שיוכלו להועיל עבור השגת מטרה זו. מדובר על תכשירי פילינג והזנה ייעודיים לאזור הבטן. התכשירים הללו והשימוש הנכון בהם מעודד את התחדשות העור ואת המיצוק שלו – בהתאם לרצונה של המטופלת.

יש שיטות שונות עבור השגת מטרה זו. כמובן שיש להתאים לכל מטופל ולכל מצב את הטיפול הנכון לו כדי שהתוצאה אכן תהיה רצויה ומשביעת רצון. כך שהבטן תהיה מתוחה וחלקה!

אולי יעניין אתכם גם: הקפאת שומן

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: