אילו עבודות בסנפלינג ניתן לבצע בגובה?

עבודות גובה

אוהבים לטייל ולאתגר את עצמכם בטיפוס סנפלינג, ותהיתם אילו עבודות בסנפלינג ניתן לבצע בגובה? ראשית כדאי שתדעו שאינכם היחידים שחושבים על כך, ולמעשה מדי שנה בשנה מצטרפים עשרות ומאות מתעניינים בתחום המעניין הזה. אך בין אם אתם מתעניינים בתחום כי אתם עוסקים בו בעצמכם באופן חובבני במסגרת טיולים, ובין אם פשוט תהיתם ביניכם ובין עצמכם אילו עבודות בסנפלינג קיימות, הנה כל מה שתמיד רציתם לדעת על התחום המרתק וכן, גם המהנה הזה.

אילו עבודות מבצעים בגובה ומאילו עבודות  נמנעים?

התשובה הכללית והלא תמיד מדויקת לשאלה הזו, היא שכל עבודה בגובה תדרוש פתרון שניתן רק במסגרת עבודות בסנפלינג. אך האמת היא שהתשובה הזו היא חלקית בלבד ולעתים היא למעשה לא נכונה – כיוון שישנן בניינים רבים המאפשרים גישה לחלקים נרחבים מהם דרך הגג, וכן ישנן עבודות שאינן מצריכות עבודות בסנפלינג באופן דחוף או קריטי, ולכן ייתכן הרבה פעמים שהעבודות הללו לא יתקיימו בפועל, כדי לחסוך בעלויות או פשוט כדי להימנע מסכנה שלא לצורך (כן, אחרי הכל מדובר בעבודה שאינה נחשבת לבטוחה כמו אדם שמבצע עבודות על הקרקע – אם כי תמיד נלקחים מקדמי בטיחות רבים מאד).

על אילו עבודות לא מוותרים?

עבודות גובה שבדרך כלל אי אפשר יהיה לוותר עליהן, יהיו כאלה הדורשות תחזוקה וטיפול קריטי בבניין – הן באיטום קירות חיצוניים בסנפלינג (אם אין גישה אליו בדרך שאינה רתמות טיפוס): איטום, חיזוק, שיפוץ, צביעה והתקנת מערכות או אלמנטים חיוניים לבניין כמו תשתיות. במקרים אחרים ובשיקול דעת כמובן, ייעשו גם עבודות בגובה לצרכים שאינם חיוניים לתחזוקת הבניין אך הם חשובים לבריאות התושבים, או לחלופין מביאים עמם יתרון עסקי: הצבת דוקרנים להרחקת יונים, תליית שלטי ענק, ניקיון ועוד. 

איך בוחרים את החברה המבצעת?

כדי להבטיח עבודה טובה, בטוחה ונקייה חשוב לברר היטב אודות ההיצע הקיים והמוצע עבורכם, וממנו לבחור בחברה שעליה קיבלתם הכי הרבה המלצות. עיינו בתיקי העבודות של החברות השונות ובעיקר חפשו את תקני הבטיחות שהן עומדות בהן. אל תתפשרו על עבודה לא בטוחה ולא איכותית, והבטיחו לעצמכם תחזוקה איכותית, יציבה ובטוחה מכל הבחינות. למידע ופרטים נוספים לחצו על הקישור הבא: https://basis-s.co.il

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: