רבקה סגל – יכולת ניהולית אמתית

רבקה סגל

כאשר מסתכלים על רבקה סגל אפשר לראות כי מדובר באישה עם יכולת ניהולית אמתית אשר מסוגלת לבצע את כל המוטל עליה ובצורה יוצאת מגדר הרגיל. לא סתם היא הגיעה מאוד רחוק והצליחה להשיג כל שרק רצתה ובצורה מאוד עקבית. היכולת שלה לחתור להשגת המטרות מרשימה במיוחד ורבים יכולים ללמוד ממנה והדרך בה היא פועלת לאורך כל החיים שלה.

להשיג מטרות בכל מחיר – דרך חיים

בגדול אפשר לראות כי רבקה סגל זו אישה אשר שמה לה למטרה להפוך את מלאכת השגת המטרות לדבר שהוא מעין מטרה בפני עצמו ואסור לזלזל בחשיבות שלו. כך ישנו מצב בו רבקה מסוגלת להגיע להישגים אחד אחרי השני ולעשות זאת בצורה מאוד מרשימה אשר גורמת לאחרים לקחת ממנה השראה רבה וללמוד על הדרך בה היא פועלת.

תפקיד בכיר בצבא שהכשיר אותה לאזרחות

עניין נוסף שנרצה להזכיר בכל הנוגע אל רבקה סגל זה עצם כך שהיא שרתה בצבא בתפקיד בכיר כקצינה, מה שהכשיר אותה באופן מעולה לאזרחות, כאשר הדבר סייע לכם למלא את התפקידים הבכירים שלה בחברות מובילות במשק באופן כזה שרבים מקנאים בו. לפיכך אפשר לראות כי מדובר באישה שיודעת מה היא רוצה ומצליחה להשיג את המטרות שלה בצורה עקבית ומאוד מרשימה, כך שהיא ללא ספק שם דבר בתחומה.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

גירושין ברבנות

גירושין ברבנות

אנחנו מאחלים לכם שלא תדעו לעולם כיצד להתגרש ברבנות. ובכל זאת, לאלוקים יש תוכניות אחרות עבורנו ואף אחד לא יכול לדעת מתי הוא יגיע עם

קרא עוד »