שייט זוגי באשדוד

שייט זוגי באשדוד

חופי אשדוד הם מהחופים היפים בארץ. אם אתם זוג כאשר הוא או היא, מעוניינים להפתיע ביום נישואין, יום הולדת או סתם זמן איכות אין כמו שייט זוגי באשדוד. על היאכטה, מצפה לכם ארוחה רומנטית עם שמפניה או יין. נשנושים ועוד פינוקים. הפלגה זוגית על יאכטה, היא הדרך הטובה ביותר לעורר את הרומנטיקה. תוכלו לספוג מאווירת הים וכן על היאכטה, יש קבינות מעוצבות מקלחות ועוד.  מי שמעוניין יוכל להפליג בצהריים וליהנות מהשקיעה הרומנטית ומגלי הים. על היאכטה תוכלו לשמוע מוסיקה לפי בקשתכם.

בררו מה החבילה של הפלגה רומנטית כוללת

יש לברר, מה חבילת שיט זוגי כוללת וכן, חברת השכרת יאכטות יכולה להציע לכם תפריטים שימצאו חן בעיניכם. ביאכטה תמצאו סלון מרהיב, טלוויזיה בכבלים משוכללת, מטבח מאובזר ועוד. אם בן הזוג חולם להיות סקיפר, תוכלי להגשים לו חלום על מנת שיוכל לחוות איך לנווט יאכטה. תוכלו לקפוץ למים, ליהנות משחייה או אבובים. אין כמו לצאת לים הפתוח ולהתנתק מהשגרה. זמן איכות לזוג, הרחק מהעבודה, מהילדים ומטלות היום לפחות לשעתיים או יותר.

שמים כחולים ים מרגיע ויאכטה מדהימה

תוכלו לבחור מסלול שייט, לפי הייעוץ של חברת השכרת יאכטה. למשל תוכלו לשוט בחופי הדרום, לעגון בלב ים ולקפוץ לשחייה מרעננת אם מדובר בקיץ. הבריזה המרעננת ותחושת החופש רק תיטיב עמכם. על הסיפון ממתינות לכם פינות ישיבה ששם תשבו בנחת וכן, פינות שיזוף על מנת שתוכלו ליהנות משמש נעימה על סיפון היאכטה. תוכלו להפוך חלום למציאות. היאכטה מקושטת אם ליום הולדת, או ליום נישואין. תוכלו גם לנסוע לסוף שבוע על היאכטה, הכול תלוי בתכנון ובתקציב שלכם. שייט זוגי באשדוד היא מתנה נפלאה לבן או בת זוג ויחזיר את הניצוץ לחיים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: