טיפול בטחורים מדממים

טיפול בטחורים מדממים

טחורים מדממים יכולים להיות תוצאה של זרימת דם מפי הטבעת. כמו כן, יכולים הטחורים המדממים להופיע כתסמין של סרטן אנאלי או סרטן המעי הגס. נוסף על כך, יכולים הטחורים המדממים להיווצר בשל שסתומים וורידיים חלשים, מאמץ רב במהלך תנועת המעיים בתקופת ההיריון, עצירות קשה, שתיית כמות רבה של אלכוהול ומשקאות שמכילים קפאין, ישיבה ממושכת בשירותים, לחץ דם גבוה, סדקים אנאליים, הפרעות קשות במערכת העיכול וגורמים אחרים. דימום ראקטאלי יכול להופיע גם עם הצואה ולהיות בגוונים שונים. 

כדי לדעת מהי הסיבה שגורמת לטחורים המדממים להופיע, יש צורך באבחון בשלב מוקדם. לאחר האבחון, יש להתאים תכנית טיפול בהתאם לתסמינים של הטחורים המדממים.

תסמינים נפוצים של טחורים מדממים כוללים: שלשולים, בעיות בעור, נפיחות מסביב לפי הטבעת, תחושה של עקצוץ באזור פי הטבעת, כאבי בטן ועצירות.

סיפור מקרה – סיפורה של ירדן

ניתן להבין שלתופעת טחורים יכולות להיות סיבות רבות, ולכן, חשוב לאבחן את המקרה ולהתאים לכל מטופל טיפול אישי. 

לפעמים הרפואה הקונבינציונלית לא מספקת פתרונות לתופעות שונות, כאשר בחלק מהמקרים הטיפולים הקונבנציונלים כרוכים בסבל רב, תקופת החלמה ממושכת ותופעות לוואי. בשל סיבות אלו מומלץ לבחון את האפשרות לקבל טיפול הומאופתי

כוחה של ההומאופתיה הקלאסית ידוע מזה שנים רבות והיא מוכיחה את עצמה בכל פעם מחדש. להלן סיפור מקרה על בחורה בשם ירדן שנאבקה בבעיית הטחורים וטופלה באמצעות טיפול הומאופתי בטחורים כמו כאן

ירדן בת ה-26 סבלה מטחורים מאז שהיא זכרה את עצמה. הסבל התעצם לאחר הלידה והיא הגיעה למצב שבו היא סבלה מכאבים שהלכו והחריפו עוד יותר חודשיים לאחר הלידה. 

המאמץ המתמשך בשירותים רק הקשה על המצב עוד יותר ואפילו שינוי התזונה לא הועיל – ההיפך, הוא רק הזיק. 

הכאבים הורגשו במהלך היציאה ולאחר היציאה, כאשר ירדן רעדה מכאבים מרוב מאמץ. המאמצים היו כה קשים עד שנגרם לה קוצר נשימה והיא נאלצה לקחת וונטולין. היא חשה את הדופק עולה בפי הטבעת, דקירות ושריפות וכאב לה לגעת באזור.

כשניסתה ירדן לשבת, הכאב גבר, לכן, היא נאלצה לשכב על הגב עם רגליים פשוקות, רק כך הוקל לה.

כפי שציינתי – ירדן הגיעה אליי לטיפול שבמהלכו התאמתי לה תרופה. לאחר שהיא לקחה את התרופה היא צלצלה אליי בבוקר וסיפרה לי שהיא הופתעה מאוד מהתגובה המהירה של גופה. יום אחד בלבד לאחר נטילת התרופה הכאבים כמעט נעלמו והטחורים חזרו להיות רכים. 

היום, לאחר כמעט שנתיים ואחרי שהרתה שנית, לא סובלת ירדן מכאבים ודימומים – הטחורים נעלמו, קראו גם בקישור הזה.

סובלים מטחורים מדממים? אל תמתינו – פנו לקבלת טיפול הומאופתי

אם אתם סובלים מטחורים מדממים ולא מעוניינים לעבור טיפול פולשני וכואב כמו ניתוח טחורים, תוכלו לקבל טיפול הומאופתי. טיפול יעיל שיינתן במהירות יוכל למנוע סיבוכים קשים ופגיעה ניכרת באיכות החיים שלכם, כך שלאחר סיומו של הטיפול תוכלו לחזור אל השגרה. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ויזה למרוקו

המטרה העיקרית של הויזה למרוקו היא לאפשר לתיירים וליוצאים לבקר במדינה. תהליך הוויזה הוא פשוט מאוד, וניתן להשלים אותו תוך מספר שעות. זוהי דרך מצוינת

קרא עוד »

פורץ מנעולים בבאר שבע

דרושים מנעולנים לפתיחת דלתות וחלונות בבאר שבע. ישנם מנעולנים רבים שאין להם את הכישורים הנדרשים לפתיחת דלת או לתיקון מנעול שבור. כיצד ניתן לבחור את

קרא עוד »

ספורט לנשים בהריון

ההריון הוא פרק זמן בו הגוף של האישה עובר שינויים גדולים. במהלך תקופה זו, האישה לא רק פעילה פיזית אלא גם ממוקדת נפשית בהריון שלה.

קרא עוד »