האם צריכים היתר בנייה לבריכות שחייה?

היתר בנייה לבריכות שחייה

כל בנייה חייבת לעבור פרוצדורה מסוימת בה יתקבלו אישורים רלוונטיים. זאת במטרה להשיג שליטה מסוימת על מבנים והרחבות, ולשמור על חזות הסביבה כמו גם על הבטיחות של המבנים. כיום יש פופולאריות רבה לבניית בריכות שחייה פרטיות. מדובר על בריכות שאנשים בונים אותם בחצר הבית שלהם או בכל מקום אחר שמתאים, זאת למטרות שימוש פרטיות לשיפור איכות החיים ולריענון קיצי אטרקטיבי.מה שלא כולם יודעים שבניית בריכת שחייה הוא תהליך ממושך ותובעני.

היתר בנייה, חייבים!

בניית בריכת שחייה חייבת לעבור תהליך של בקשת היתר בנייה. כלומר, אין די בכך שיש לכם היתר בניה של בית מגורים וכדומה, אתם צריכים היתר בנייה לבריכות שחייה. כדי לקבל את ההיתר צריך להתנהל מול אדריכל שיש לו מומחיות בתכנון בריכות שחייה.

לאחר תכנון ובדיקת האפשרויות הקיימות במבנה, תוך התאמה לתוכניות האישיות ולחלומות שלכם, מגישים את התוכניות לאישור הועדה העירונית. ברשות המקומית בודקים את התוכניות ומוודאים כי הם בטוחים ומתאימם לתב"ע ולכל יתר הפרטים, ומאשרים את התוכנית אם אכן הכול תואם. במידה ויש אי התאמה תתבקשו לערוך שינויים בתוכנית כדי לקבל את ההיתר לבנות את בריכת השחייה הפרטית שלכם.

אדריכל מומחה לבריכות שחייה

במידה ואתם רוצים לבנות בריכת שחייה אתם צריכים לשכור לשירותכם משרד אדריכלות מקצועי שמומחה בתכנון בריכות שחייה. כי תכנון בריכה מצריך ידע רב והבנה מאוד מסוימת אשר לא באה לידי ביטוי בתחומים אחרים. כמו כן ההגשה לקבלת אישורים צריכה להתבצע בידיים מקצועיות על מנת להוביל את התהליך המדובר ביעילות מרובה ליעד של השגת אישורים כנדרש לשם הקמת בריכת השחייה שלכם. זכרו להתנהל בחכמה ולשים את נושא הבטיחות מול העיניים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: